Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Jak szybko wystawiać faktury w firmie?

Według zasad polskiego prawa gospodarczego, każda firma świadcząca czy to usługi, czy zajmująca się handlem, albo dystrybucją towarów musi wystawiać faktury. Ponadto właściciele działalności gospodarczych muszą także magazynować wszystkie kopie faktur, jakie wystawili nawet kilka lat do tyłu. O ile w małych przedsiębiorstwach nie ma z tym problemu, ponieważ nie operują na skalę krajową, o tyle większe firmy mają tu już poważny problem. Dlatego wiele zakładów postawiło na program do faktur. Za jego pomocą można w przeciągu kilku minut ogarnąć wszystkie faktury, jakie były wystawione przez dany zakład. Zadajmy sobie jeden pytanie, jaki program do faktur jest najlepszy? Najlepszymi programami do faktur są takie, które nie tylko pozwalają wystawiać, ale także archiwizować kopie faktur. I tu za przykład może posłużyć nam program firmy System Smart, który nadaje się do użytkowania nie tylko w małych firmach, ale także w dużych. Ponadto cena zakupu takiego oprogramowania, jest stosunkowo niska w porównaniu do korzyści z niego płynących.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

17 389 0
2 brak zdjęcia
Zrbatowani.pl - okazje, rabaty i zniżki.

Strona internetowa zrabatowani.pl to prawdziwa gratka dla wszystkich, których interesują rabaty i możliwość zakupu artykułów różnego typu po bardzo atrakcyjnych cenach. Można tu skorzystać z promocji i obniżek na znane marki i artykuły z popularnych sklepów, między innymi takich jak: Empik, Monnari, 5-10-15, Media Markt, Zalando, Stradivarius, czy Deichmann. Można nawet odebrać 15 złotych, jedynie za polecenie tej strony internetowej znajomej osobie. Klient osiąga korzyść finansową za każdym razem, gdy dokonuje zakupów u partnerów handlowych, korzystając ze strony zrabatowani.pl. Określony procent od wartości dokonanych sprawunków zostaje zwrócony. Aby otrzymać tak zwany cashback, należy posiadać swoje konto na tej stronie internetowej, czyli się zalogować. Wszyscy klienci kochają rabaty i zniżki, dlatego, zamiast przepłacać w innych sklepach warto wygodnie we własnym domu przejrzeć znajdujące się na stronie propozycje i dokonać przemyślanych zakupów bez znacznej szkody dla domowego budżetu.

Adres www:

Nasza ocena: 14

11 456 0
3 brak zdjęcia
Urządzenie do zapisywania obrazu z kamery

Obecnie zdecydowana większość dużych zakładów przemysłowych decyduje się na montowanie systemów wewnętrznej telewizji oraz rozbudowanej sieci monitoringu. Ważnym elementem składowym każdego systemu obserwacji ściśle określonego obszaru są rejestratory. To dzięki nim możliwe jest zapisywanie obrazu z kamer na różnego rodzaju nośnikach. Mowa w tym momencie chociażby o płytach kompaktowych, jak również przenośnych dyskach. Zapisywana wizja zawsze reprezentuje najwyższy poziom jakości. Rejestrator BCS jest urządzeniem szczególnie przydatnym w sytuacji, gdy zachodzi konieczność odtworzenia nagrania ze ściśle określonego dnia. Nierzadko w miejscu, gdzie jest założony monitoring, dochodzi do różnego rodzaju niepożądanych zdarzeń, które wymagają późniejszej, dokładnej analizy. Nowoczesny rejestrator BCS zapisuje wszystkie dane w skrupulatny sposób. Dzięki temu nie jest żadną trudnością odtworzenie zdarzeń z konkretnego przedziału godzinowego w danym dniu. Proponowane urządzenia są bardzo trwałe i cechują się niezawodnością.

Adres www:

Nasza ocena: 14

7 841 0
4 brak zdjęcia
Professional IT systems for hostels

Hostelsystem.com is an online address of a company that provides the best IT systems designed for hostels. The offer includes channel manager for hostels and other types of applications and systems that will make the work of hostels easier and more effective. These systems are responsible for tasks associated with booking, prices and other important types of hostel jobs. Of course each channel manager for hostels is a professional solution of the highest possible quality. These applications and systems work very well, without any problems, errors and malfunctions. All offered systems and applications can be synchronized between multiple computers and are available from many devices any time. These programs are available online and offline and there is a possibility of local database storage. Other important functions are advanced price strategies and analysis and integration with social media.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

6 842 0
5 brak zdjęcia
Zasilanie serwerowni z firmy TELZAS

Interesuje cię profesjonalne wykonanie i zasilanie serwerowni? Zleć wykonanie tej usługi firmie TELZAS. Firma ta zajmuje się kompleksowym działaniem od wyboru najlepszej formy zasilania oraz systemy chłodzenia i innych parametrów, po jego montaż, a także późniejsze serwisowanie. W zależności od wymagań sprecyzowanych w zamówieniu klienta, TELZAS przygotowuje jak najlepsze innowacyjne systemy telekomunikacyjne. Mogą być zasilane na prąd stały od montowanych w szafach lub do montażu na ścianie. Zasilanie serwerowni posiada odporność na występujące zwarcia oraz przeciążenia. Jest łatwe w obsłudze i może być wyposażone w zdalne sterowanie.

Adres www:

Nasza ocena: 14

6 175 0
6 brak zdjęcia
Skuteczna ochrona antywirusowa dla użytkowników domowych i firm

Arcabit oferuje nowoczesne oprogramowanie antywirusowe do zabezpieczenia komputerów osobistych. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie informatyki zaowocowało opracowaniem skutecznej ochrony przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem. Firma oferuje najlepszy antywirus na rynku, którego bazy są codziennie aktualizowane. Program skutecznie chroni komputery domowe oraz urządzenia w biurach i dużych firmach. Wbudowane moduły monitorują na bieżąco wszystkie procesy wykonywane w komputerze, nie dopuszczając do zaistnienia infekcji. Skanowana jest także poczta przychodząca, załączniki dołączane do korespondencji oraz urządzenia przenośne dołączane do komputera. Nowoczesne moduły oraz skuteczna ochrona powodują, że program jest ceniony na rynku. Najlepszy antywirus zapewnia kompleksową ochronę wrażliwych danych oraz wszelkich plików zgromadzonych na dysku komputera. Arcabit zapewnia kompleksową ochronę komputerów osobistych oraz serwerów i sieci informatycznych w przedsiębiorstwach różnych branż.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

5 253 0
7 brak zdjęcia
MCX Telekom inteligentny budynek

Nasza firma MCX Telekom zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem najkorzystniejszych rozwiązań z zakresu administracji budynków dla swoich klientów. Posiadamy bogate doświadczenie i zaplecze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne rozwiązania, które przydadzą się aby stworzyć w pełni inteligentny budynek. Nasza oferta jest przede wszystkim skupiona na nowych technologiach zarządzania i administrowania budynków. Zajmujemy się również branżą bezpieczeństwa budynków. Z nami będziesz mógł stworzyć inteligentny budynek, który w wielu aspektach będzie w stanie funkcjonować samodzielnie i automatycznie.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

237 0
8 brak zdjęcia
Projektowanie stron przez Ertainers

Ertainers świadczy usługi w zakresie tworzenia stron internetowych i portali. Agencja ta pozwala firmom oraz osobom prywatnym stworzyć odpowiedni wizerunek i zaistnieć na rynku. Wśród usług oferowanych przez Ertainers znajdują się: projektowanie stron, stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej i pozycjonowanie. W Erteiners pracują młodzi i ambitni informatycy, którym nie są obce najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne. Projektowanie stron przez Ertainers jest gwarancją rozpoznawalności i sukcesu Twojej firmy. Ertainers poszukuje też osób chętnych do współpracy, oferty są dostępne na stronie internetowej.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

1 773 0
9 brak zdjęcia
JBND przeprowadzi badanie skuteczności reklamy dynamicznej

Firma JBND z Poznania zaprasza wszystkich, którzy chcą wykonać badanie skuteczności reklamy dynamicznej. Oferowana przez nią usługa Know More About Ad pozwala właśnie dowiedzieć się o tym, czy reklama jest skuteczna. Badanie skuteczności reklamy dynamicznej polega na umieszczeniu w nośniku reklamy kamery, która będzie liczyć spojrzenia na tę reklamę, ale tylko w przypadku, gdy nakierowana zostanie twarz odbiorcy. Co ważne, system ten bada zarówno liczbę spojrzeń jak również spędzony przed reklamą czas - wejdź na jbnd.pl i się przekonaj.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 14

1 696 0
10 Solid works to zaawansowane narzędzie.
Solid works to zaawansowane narzędzie.

Inżynierowie potrzebują wyspecjalizowanych narzędzi podczas swojej pracy, ponieważ będą je wykorzystywać do prac obliczeniowych, do projektowania 3D, również do analizy projektu, a także do zarządzania całą dokumentacją projektową. Właśnie w tego rodzaju pracy świetnie sprawdza się solid works, który z myślą o tego rodzaju pracy został stworzony. To narządzie jest bardzo przydatne dla inżynierów, już wiele firm zaufało firmie SolidWorks, która je udostępnia. W Polsce są trzy oddziały, które zajmują się sprzedażą programów w grupy solid works a także prowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania tego programu.

Adres www: www.cadworks.pl

Nasza ocena: 14

1 097 0
11 brak zdjęcia
Alremi, obraz ze zdjęcia

Jeśli jesteś zapalonym fotografem i robisz dobre zdjęcia krajobrazów (ale nie tylko), to pewnie co jakiś czas myślisz, czy nie byłoby warto zrobić obraz ze zdjęcia, które masz w pamięci aparatu. Firmą, która chętnie wykona obraz ze zdjęcia jest Alremi - warszawska firma, której storna internetowa znajduje się pod adresem artobrazy.pl. Wykonuje nie tylko obrazy ze zdjęć, które wyśle klient, ale także ze zdjęć, które można znaleźć w galerii tej firmy, która jest na wspomnianej stronie internetowej.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 430 0
12 brak zdjęcia
Profesjonalny serwis komputerowy Wałbrzych

Na stronie internetowej www.onemac.pl znajdą Państwo informacje dotyczące firmy ONEMAC, która od wielu lat działa jako profesjonalny serwis komputerowy. Wałbrzych to miejsce, w którym jest najwięcej klientów firmy ONEMAC. Jest to firma z odpowiednim doświadczeniem. Zarówno klienci indywidualni jak i klienci biznesowi mogą korzystać z naszych usług. Prowadzimy najlepszy serwis komputerowy. Wałbrzych to miejsce, w którym wiele osób zna naszą firmę, oraz z którego pochodzi wielu naszych pracowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która została dopasowana do potrzeb klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 445 0