Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Pompy do cieczy chłodzących

Pompy do cieczy chłodzących są niezwykle istotnym elementem w układach chłodzenia komputerów. Pompa do glikolu to jedno z najważniejszych urządzeń, które pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podzespołów. Dzięki niej ciecz chłodząca może swobodnie krążyć po całym systemie, zapewniając skuteczne chłodzenie. Wybierając odpowiednią pompę do glikolu, warto zwrócić uwagę na wydajność oraz parametry techniczne. Dobrze dobrane urządzenie sprawi, że komputer będzie działał stabilnie i efektywnie. Dlatego warto inwestować w wysokiej jakości pompy, które będą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Adres www: http://www.energos-pro.pl/oferta/pompy-i-systemy-pompowe/pompy-przemyslowe-do-wody-sciekow-i-glikolu

Nasza ocena: 6

77 736 0
2 Optymalizacja jakości wody domowej

Optymalizacja jakości wody domowej jest kluczowa dla zapewnienia zdrowia i komfortu mieszkańcom. Korekcja chemiczna wody to skuteczny sposób na usunięcie szkodliwych substancji i zapewnienie bezpiecznego picia oraz użytkowania wody. Dzięki regularnej kontroli parametrów chemicznych wody, można zapobiec powstawaniu osadów i korozji instalacji wodociągowych. Warto również pamiętać o odpowiedniej filtracji wody, aby usunąć zanieczyszczenia mechaniczne. Dzięki temu można cieszyć się czystą i zdrową wodą bez obaw o negatywne skutki dla zdrowia. Optymalizacja jakości wody domowej to ważny krok dla dobra całej rodziny.

Adres www: http://www.energos-pro.pl/oferta/korekcja-chemiczna-wody/247-dezynfekacja-wody-pitnej-technicznej-i-basenowej

Nasza ocena: 6

77 735 0
3 https://cerkor.com.pl/sciernice-do-obrobki-tworzyw-sztucznych/
Narzędzia do precyzyjnej obróbki metali

Narzędzia do precyzyjnej obróbki metali są niezbędnym elementem w każdym warsztacie. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni oraz dokładnych wymiarów detalu. Są one niezastąpione przy obróbce różnego rodzaju metali, takich jak stal czy aluminium. Ściernice do obróbki to produkt, który znacząco ułatwia proces szlifowania i polerowania metali. Dzięki nim można szybko i skutecznie usunąć wszelkie niedoskonałości oraz nadać powierzchni pożądany wygląd. Dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości narzędzia, które zapewnią precyzję i efektywność pracy przy obróbce metali.

Adres www: www.cerkor.com.pl

Nasza ocena: 6

77 419 0
4 Woda w nowym, lepszym wydaniu.

Ciecze, chociaż mają ten sam skupienia, mogą się od siebie różnić w sposób diametralny. Dzięki wciąż aktualizowanej wiedzy mamy coraz większy pływ na skład oraz właściwości cieczy. W sferze największych zainteresowań wciąż znajduje się woda.. Nowością w jej oczyszczaniu i zmianach właściwości jest filtr dyskowy samoczyszczący od firmy Energos-Pro. Jest to firma, która całą swoją wiedzę i potencjał angażuje w sprawy związane z pracami nad wodą. Filtr dyskowy samoczyszczący jest niezwykle wydajnym i stosunkowo tanim urządzeniem. Posiada dużą liczbę właściwości, które może nadać wodzie i zmienić jej skład i wygląd.

Adres www: http://www.energos-pro.pl/oferta/filtracja-procesowa/filtry-samoczyszczace-azud/automatyczne-filtry-dyskowe-azud

Nasza ocena: 6

77 190 0
5   Dobre rozwiązania

Zawsze wiemy, że warto korzystać z tego, co doskonale działa i na czym rzeczywiście możemy polegać. Sami zatem sprawdzimy dzisiaj na jak wiele zdaje się nam redukcja niesymetryczna. To dzięki niej nasza praca znacznie się rozszerzy i będziemy o wiele skuteczniej działać w swoim polu. Warto zatem sprawdzić, jak doskonale przydaje się redukcja niesymetryczna. Z jej pomocą jesteśmy w stanie o wiele skuteczniej wykonywać najróżniejsze zadania i przekonujemy się sami, że to działa na wysokim poziomie dzisiaj. Będziemy pewnie zachwyceni szczególnie tym, jak wiele otrzymujemy dzisiaj w tej firmie właśnie.

Adres www: https://www.grupajmc.pl/zlacza-zlaczki-asme-bpe-316l-904l/redukcja-ekscentryczna-niesymetryczna-cc-asme-bpe-316l-904l/

Nasza ocena: 6

76 575 0
6   Bezpieczne rozwiązania

Chcemy zadbać o całą elektronikę. Wtedy przyda się nam pewnie szafa zewnętrzna hermetyczna. Jest ona skonstruowana w taki sposób, by nikt niepowołany nie miał dostępu do zawartości. Pewnie będziemy sami zadowoleni z tego, jak doskonale się to sprawuje, na jak wiele możemy liczyć. Na pewno konstrukcja jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu szafa zewnętrzna hermetyczna doskonale chroni wszystko, co znajduje się w środku. Sami będziemy pewnie z tego dzisiaj zadowoleni i skorzystamy z tego, jak doskonale się to sprawuje. Powinniśmy sami zerknąć na to, jak wiele nam to daje w każdej chwili.

Adres www: https://cabinex.pl/15-szafy-masztowe

Nasza ocena: 6

76 631 0
7      Pomysł na stal

Sami pewnie korzystamy ze stali. Wtedy śrutowanie stali może okazać się całkiem użyteczne i pozwoli nam uzyskiwać o wiele lepsze efekty pracy. W takim razie pewnie chętnie będziemy wypróbowywać najróżniejsze metody, które nam się przy tym przydają i sprawiają, że wszystko wchodzi na o wiele wyższy poziom. W takim razie śrutowanie stali jest naprawdę użyteczne. Może nam pomoc we wzmocnieniu materiału oraz uzyskaniu naprawdę rewelacyjnych efektów. Dzięki temu oczyszczamy stal ze wszystkiego, co jest niepotrzebne, jak ślady po farbach czy lakierach. Na pewno będziemy zachwyceni tym wszystkim tu.

Adres www: https://www.cwst.pl/srutowanie-stali.html

Nasza ocena: 6

76 354 0
8   Przydatny mikroskop

Gdy zamierzamy przeprowadzać różnego rodzaju badania, to przyda nam się dobrej jakości mikroskop elektronowy. Jest to idealne narzędzie, gdy zamierzamy przeprowadzać badania szczególnie o własności różnorodnych materiałów. Przekonamy się, że to rzeczywiście zadziała i przyniesie nam wiele pożytku w każdej sytuacji. Warto zatem przekonać się, że mikroskop elektronowy działa rewelacyjnie i przydaje się w każdej sytuacji. Z tego pomocą analizowanie właściwości materiałów nie będzie skomplikowane i przyniesie nam wiele pożytku. W takim razie tym bardziej warto zerknąć na możliwości, jakie nam to dzisiaj daje.

Adres www: https://www.uni-export.com.pl/skaningowa-mikroskopia-elektronowa/

Nasza ocena: 6

76 117 0
9 https://sklep.agro-plus.com.pl/filtr-oleju-hydraulicznego-przeplywowy.html
Odpowiednie części i nie tylko

Firma Agro Plus jak nikt zna się na maszynach rolniczych. I to z tego powodu jest w stanie nam w tak dużej mierze pomagać i przyczyniać się do naszych o wiele większych osiągnięc w każdym czasie. Zatem pewnie przekonamy się, że warto stawiać na filtr oleju hydraulicznego, który znajdziemy tutaj w dobrej cenie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to jedna z niezbędnych rzeczy, które powinniśmy mieć ze sobą, gdy pragniemy jeszcze więcej zdziałać dla naszej firmy teraz. W takim razie może zerkniemy na to, w jakiej cenie znajdziemy tutaj filtr oleju hydraulicznego. Przekonamy się, ze to dobrej jakości rozwiązanie, które powinno nam odpowiadać dziś.

Adres www: www.sklep.agro-plus.com.pl

Nasza ocena: 6

76 068 0
10 zawiasy wewnętrzne do drzwi
Różne wymiary zawiasów

Zawiasy wewnętrzne do drzwi z naszej oferty należą do jednych z najlepszych na polskim rynku. Są to zawiasy ze stali nierdzewnej, dostępne w zestawach w różnych rozmiarach. Oferujemy także zawiasy (np. narożne) z tworzyw sztucznych, które pasują do niektórych rodzajów drzwi czy okien. Wszystkie zawiasy wewnętrzne do drzwi mają niezbędne atesty potwierdzające ich wysoką jakość. Regularnie w naszej ofercie internetowej pojawiają się nowe odmiany zawiasów, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zamki czy zamknięcia do drzwi czy innych instalacji (np. kontenerów).

Adres www: www.stanley.info.pl

Nasza ocena: 6

71 797 0
11 http://www.energos-pro.pl/oferta/filtracja-procesowa/131-filtry-workowe
Filtracja na nowych zasadach

Filtracja cieczy może być realizowana przy użyciu różnego rodzaju technologii. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć kilka rozwiązań do filtracji, które cieszą się dużym uznaniem w przedsiębiorstwach przemysłowych czy też w oczyszczalniach ścieków. Przykładem są filtry złożowe, które bazują na specjalnych złożach filtracyjnych o dobrych właściwościach higroskopijnych. Filtracja cieczy przy ich użyciu odbywa się w sposób w skuteczny - niezależnie od rodzaju i intensywności zanieczyszczeń. Są to rozwiązania które są bardzo łatwe w montażu w różnych warunkach i przystosowane do intensywnej eksploatacji.

Adres www: www.energos-pro.pl

Nasza ocena: 6

71 020 0
12 Nowoczesne narzędzia do kosiarek
Nowoczesne narzędzia do kosiarek

Wysokiej jakości nóż do kosiarki bijakowej i inne części do podobnych modeli kosiarek rolniczych można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Przede wszystkim koncentrujemy się na markowych produktach dopasowanych do wysokiej jakości sprzętu. W przypadku kosiarek szczególnie polecane są części zamienne do produktów Poettinger - jednego z największych dostawców maszyn rolniczych. Takie elementy jak talerz czy nóż do kosiarki bijakowej mają niezbędne atesty i gwarancje potwierdzające ich wysoką jakość. W naszej ofercie nie brakuje także innych urządzeń do produktów marki Poettinger - np. do rozrzutników.

Adres www: www.sklep.agro-plus.com.pl

Nasza ocena: 6

65 961 0
13 brak zdjęcia
Dystrybutor części do maszyn

Nasza firma prowadzi profesjonalny sklep z częściami do maszyn budowlanych. W naszej ofercie można znaleźć produkty do koparek, mini-koparek, ładowarek, wywrotek i innych popularnych maszyn wykonujących prace budowalne. Oferujemy części w kilku podstawowych kategoriach - począwszy od elementów hydraulicznych, mechanicznych i pneumatycznych, poprze opony, a skończywszy na podzespołach zewnętrznych. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć bogaty asortyment chemii warsztatowej i innych środków do eksploatacji maszyn budowalnych różnego typu. Nasz sklep z częściami do maszyn budowlanych dystrybuuje produkty wielu renomowanych krajowych i zagranicznych marek, specjalizujących się w tym sektorze. Przykładem są części do koparek różnego typu pochodzące od firm takich jak Case Yanmar, CAT czy Komatsu. Są to produkty najwyższej jakości, objęte solidnymi gwarancjami dostawców. Jako dystrybutor jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki cenowe - w szczególności dla klientów hurtowych z branży.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

58 677 0
14 Silosy na cement, zboże czy inne materialy sypkie.

Silosy są to specjalne magazyny, które służą do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich. W silosach przetrzymuje się najczęściej cement, pył krzemionkowy lub popiół, a także produkty rolne - różne gatunki zbóż. Silosy na cement mają kształt walca, blacha użyta do produkcji silosów musi mieć minimum 4mm grubości, a blacha z której wykonany jest stożek nawet 5mm grubości. Silosy na cement jako konstrukcje spawane składają się z trzech elementów, wspomnianego płaszcza, dachu, oraz leja. Część cylindryczna czyli walec oprócz blachy odpowiedniej grubości posiada również obręcze, którego wzmacniają a wykonane są z ceowników. Wewnątrz silosu również montuje się wstawki, które zapobiegają uszkodzeniom podczas gwałtownego napełniania materiałem sypkim Dach w formie stożka przyspawany jest do górnej części walca, wewnątrz posiada specjalny komin z zainstalowanym filtrem. Wszystkie elementy silosu przechodzą etap piaskowania i zabezpieczania powłoką antykorozyjną to aby czas użytkowy silosów był jak najdłuższy.

Adres www: http://www.metal-chem.com/oferta/silosy-cementu-sc-65/

Nasza ocena: 6

57 920 0
15 brak zdjęcia
Solidne śruby trapezowe w dobrej cenie

Śruby trapezowe są bardzo ważnym elementem maszyn różnego typu. Od ich jakości w dużym stopniu zależy jakość sprzętu. Dlatego warto poszukać producenta, który oferuje naprawdę solidne śruby trapezowe. Cena jest w tym przypadku mniej istotna od jakości wykonania, co nie oznacza, iż nie można znaleźć rozsądnego kompromisu między tymi dwoma aspektami. Jesteśmy producentem śrub trapezowych o ugruntowanej renomie, który ma na koncie z firmami produkcyjnymi z rejonu całej Polski. Produkowane przez nas śruby trapezowe wykorzystują surowce wysokiej klasy, które zapewniają trwałość produktu finalnego. Mamy do zaoferowania bardzo szeroki wybór śrub, dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkty precyzyjni dostosowane do Waszych zastosowań. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z poradami dotyczącymi dobru właściwych śrub. Dzięki nam mogą Państwo zatem zaopatrzyć się w wyjątkowo solidne śruby trapezowe. Cena naszych produktów jest naprawdę niewygórowana jak na oferowaną przez nie wysoką jakość.

Adres www:

Nasza ocena: 6

56 781 0
16 Cięcie z wykorzystaniem technologii Waterjet

WMC Tech posiada dostęp do najnowszych technologii obróbki mechanicznej i oferuje niezwykle szeroki wachlarz usług. Wyróżnia nas ogromna elastyczność, dzięki czemu podejmujemy się niestandardowych zleceń. Nasz ogromny i rozbudowany park maszynowy gwarantuje nam ogromną moc przerobową i pozwala dotrzymywać terminowości nawet w przypadku wyjątkowo dużych zleceń. Posiadamy między innymi urządzenie Waterjet. Katowice są jednym z miast, z których pochodzi ogromna liczba naszych klientów. Naszymi głównymi obszarami działania są bowiem Śląsk oraz Małopolska. Oferowana przez nas usługa Waterjet - Katowice pozwala na niezwykle precyzyjne wycinanie nawet w najtwardszych materiałach, dzięki wykorzystaniu strumienia wody, który znajduje się pod ogromnym ciśnieniem. Poza tym do dyspozycji mamy różnorodne maszyny CNC oraz maszyny konwencjonalne. Zatrudniamy doświadczoną kadrę profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje i wciąż przechodzą samych siebie, realizując coraz bardziej wymagające zlecenia.

Adres www: http://www.wmctech.pl/

Nasza ocena: 6

53 629 0
17 brak zdjęcia
Wysokiej klasy owijarki folii stretch

Na polskim rynku znajdziemy wielu dystrybutorów oferujących różnego rodzaju modele folii stretch do maszyn takich jak owijarki. Owijarka folii stretch ma za zadanie zabezpieczyć ładunek na palecie, aby mógł on bezpiecznie zostać transportowany. Najczęściej składuje się go w magazynach oraz różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. Folia stretch może być zastosowana na owijarkę palet, ale także do stosowania manualnego przez pracownika. Zawsze musimy wybrać odpowiednią folię do owijarki palet, ponieważ jest to jeden z najważniejszych czynników pozwalających na optymalizację procesu pakowania produktów. Zakłady produkujące owijarki do palet zapraszają często swoich klientów, aby mogli oni sprawdzić na żywo, jak działa owijarka folii stretch. Mogą oni wtedy dokładnie sprawdzić, czy dana owijarka spełni swoje zadanie w ich firmie. Handlowcy sprzedający owijarki folii stretch oferują darmowe i fachowe doradztwo, które pozwoli na wybranie najlepszego rozwiązania. Dodatkowo będziemy mogli liczyć na profesjonalny serwis, a także obsługę na terenie całego kraju.

Adres www:

Nasza ocena: 6

51 234 0
18 brak zdjęcia
Zawiasy Southco w ofercie firmy Norsteel

Nowoczesne zawiasy Southco są wykorzystywane do łączenia wielu elementów, które muszą być następne otwierane i zamykanie. Łączenie elementów to nie tylko nieruchome ich ze sobą przywiązaniem przy pomocy na przykład systemu wkrętów lub nitów, ale także zapewnienie połączenia trwałego poszczególnych części, przy umożliwieniu ich poruszania się tak, jak jest to w przypadku różnego rodzaju drzwiczek i tym podobnych zamykanych elementów, w których stosowane są zawiasy Southco. Firmą specjalizującą się w dostarczaniu wszelkich części służących do trwałego łączenia oraz maszyn wykorzystywanych do tego procesu jest przedsiębiorstwo Norsteel.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

50 285 0
19 Teoretyczne i praktyczne kursy z montażu światłowodów

Jeżeli kształcimy się w zawodzie instalatora sieci światłowodowych, na pewno przydatne na naszej ścieżce zawodowej, okażą się jednodniowe, komercyjne szkolenia światłowodowe, organizowane i przeprowadzane przez specjalistów z firmy Teleoptics. Dla omawianej firmy realizowane kursy, z obszaru instalacji i pomiarów sieci światłowodowych, są tylko fragmentem proponowanej oferty usługowej, innymi pozycjami są: serwis urządzeń o takim przeznaczeniu czy ich sprzedaż, na korzystnych warunkach cenowych. Profesjonalne teoretyczne i praktyczne szkolenia światłowodowe, odbywają się w małych liczebnie grupach, także w języku angielskim czy rosyjskim, co rozszerza zasięg osób, do których są kierowane. Wszelkie pojawiające się w związku ze szkoleniami zapytania ofertowe, zadamy poprzez wygodny kontakt telefoniczny czy drogą mailową, wykwalifikowany zespół konsultantów, udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi. Budowa sieci szerokopasmowych i systemów monitoringu - to kolejne usługi, z jakich tutaj skorzystamy.

Adres www: https://www.teleoptics.com.pl/szkolenia/szkolenia-komercyjne

Nasza ocena: 6

47 314 0
20 brak zdjęcia
Najlepsze pompy HP i CNC do cięcia wodą

Pompa Waterjet to sztandarowy produkt naszego przedsiębiorstwa. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań technologicznych, bazujących na nowoczesnych metodach ciecia wodą. Jest to jedna z nowszych metod obróbki materiałowej, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów biznesowych naszej firmy. Każda pompa Waterjet czy stół CNC do cięcia wodą to zaawansowane urządzenia, składające się z kilku solidnych podzespołów i części. Każde części niezbędne do naszych urządzeń również są dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Dodatkowo tworzymy możliwość skorzystania z doradztwa naszych specjalistów oraz prac serwisowych związanych z eksploatacją naszych urządzeń. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny naszych urządzeń do cięcia.

Adres www:

Nasza ocena: 6

41 091 0
21 Windy działające sprawnie bez maszynowni

Windy, jakie znajdują się w starszych blokach i budynkach, w większości przypadków są sterowane z maszynowni, gdzie znajdują się wszystkie urządzenia kontrolne. Obecnie jednak stosuje się nowocześniejsze rozwiązania, dlatego są na polskim rynku firmy, które montują windy bez maszynowni. Taką firmą jest Raczkowski, oferujący windy elektryczne lub hydrauliczne, w zależności od specyfiki budynku i jego wymiarów. Są to windy bez maszynowni, gdyż działają automatycznie i w ten sposób zaoszczędzane jest miejsce, które zamiast maszynowni można wykorzystać do innych potrzeb. Windy firmy Raczkowski znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, biurowcach czy blokach mieszkalnych. Są dostosowywane do potrzeb inwestorów, dlatego ich parametry mogą się od siebie różnić. Ich udźwig maksymalny wynosi jednak do półtorej tony, a liczba ludzi, jaka może zmieścić się w tych urządzeniach to nie więcej niż 16.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Nasza ocena: 6

35 033 0
22 brak zdjęcia
Elektryczne wózki widłowe w ofercie firmy Emtor

W halach magazynowych i wielu firmach na ich terenie używane są do rozwożenia produktów materiałów lub też innych elementów elektryczne wózki widłowe. Tego rodzaju konstrukcje wyposażone są w 4 lub czasem w 3 koła i w zależności od wielkości są w stanie poruszać się po mniej lub bardziej zabudowanych halach fabrycznych. Specyfika produkcji w wielu firmach jest taka, że często bardzo ciężkie materiały muszą być rozwożone z miejsca na miejsce i najlepiej do tego nadają się pracujące w halach elektryczne wózki widłowe. Bardzo szeroką ofertę tego rodzaju wózków widłowych, w wersji równo elektrycznej trzy lub czterokołowej, jak i spalinowej posiada specjalizująca się w ich produkcji firma Emtor. Produkowane przez nią wózki widłowe pracują w bardzo wielu polskich zakładach przemysłowych.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

31 832 0
23 brak zdjęcia
Profesjonalne maszyny do recyklingu

W naszym obiekcie przemysłowym tworzone są wszelkiego rodzaju maszyny do recyklingu. Produkcją tego rodzaju elementów zajmujemy się już od 1992 roku, stale udoskonalając wykorzystywane techniki produkcyjne. Jesteśmy więc w stanie stworzyć nowoczesne, w pełni zautomatyzowane konstrukcje. Sprzęty te używane są w licznych przedsiębiorstwach, działających na ternie takich krajów, jak Niemcy, Austria czy Słowenia. Każda z konstrukcji to unikalny projekt, tworzony zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Sprzęty te wyposażone są w elementy do kruszenia oraz rozdrabniania materiałów, a także młyny do tworzyw. Stosując nasze maszyny do recyklingu można w wydajny sposób dokonywać separacji oraz detekcji wszelkiego typu elementów. Korzystając z naszych urządzeń, można więc dokonywać recyklingu metali, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Maszyny te odznaczają się niewielkim zużyciem energii oraz wydajną pracą.

Adres www:

Nasza ocena: 6

19 856 0
24 Nowoczesne i wydajne kosiarki spalinowe
Nowoczesne i wydajne kosiarki spalinowe

W asortymencie sklepu Kocioł Cenowy można znaleźć wiele urządzeń stosowanych w ogrodach. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi kosiarki Oleo-Mac. Jest to profesjonalny sprzęt do koszenia trawy. Urządzenia te są zasilane paliwem, dzięki czemu eliminowana jest konieczność posiadania źródła prądu w pobliżu miejsca koszenia. Wszystkie oferowane kosiarki Oleo-Mac są bardzo sprawne i w wydajny sposób są w stanie kosić duże powierzchnie. Niski poziom spalania paliwa oraz duża trwałość to kolejne istotne atuty tych urządzeń, które są godne zainteresowania. Urządzenia te są dostępne w sprzedaży on-line dla klientów z całej Polski.

Adres www: www.kociołcenowy.pl

Nasza ocena: 6

16 413 0
25 brak zdjęcia
Wydajny system transportu pneumatycznego

Dostarczamy wysokiej jakości akcesoria niezbędne do tworzenia systemów do transportu pneumatycznego. Wykorzystując nasze akcesoria, można stworzyć wydajny system transportu różnego rodzaju materiałów, który często jest wykorzystywany w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach. Tworzone przez nas elementy wykonane są z wysokiej jakości metalu i mogą być użytkowane przez wiele lat. Są one stworzone w sposób umożliwiający dowolne łączenie. Dzięki temu transport pneumatyczny można zbudować w każdym obiekcie. Możliwe jest także dokonywanie późniejszych modyfikacji. W naszej ofercie można znaleźć łuki aluminiowe, trójniki, rury, łączniki oraz komplet akcesoriów do budowy transportu pneumatycznego. Łuki aluminiowe zostały idealnie wyprofilowane, dzięki czemu stworzony system jest bardzo wydajny i zużywa minimalne ilości energii. Technologia ta wykorzystywana jest w zakładach przemysłowych oraz firmach budowlanych.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

16 132 0
26 brak zdjęcia
Dokładne wagi taśmociągowe

Szanowni Państwo, Tamtron to grupa o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w produkcji zaawansowanych, niezawodnych systemów ważących, komputerów do pojazdów oraz narzędzi do specjalistycznej obróbki danych. W skład naszej bogatej, starannie przygotowanej oferty wchodzą zarówno towary takie jak waga taśmociągowa, waga dla żurawi leśnych czy przemysłowa. Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania i trwałość, potwierdzona niezbędnymi znakami i certyfikatami. Produkty i usługi Grupy Tamtron zyskały już wielu zadowolonych klientów w krajach taki jak Finlandia, Szwecja, Niemcy czy Chiny. Serdecznie zapraszamy do dowiedzenia naszej strony internetowej - www.tamtrongroup.com, gdzie zapoznają się Państwo z całością naszej oferty na wysokiej jakości specjalistyczne urządzenia, jak waga taśmociągowa, system ważenia czy system lokalizacji i nawigacji. Zapraszamy.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

14 930 0
27 brak zdjęcia
Professional production of steel constructions

Expom is a company that has got professional equipment and experienced staff. These advantages allow this firm for production of big steel constructions used in different branches of industry. The most important products are davits and cranes used in the offshore and marine industry, but there are also other constructions, machines and elements of steel available for different individual customers, small firms and big corporations. Of course all constructions created by Expom are solid and resistant to wind, impacts, rain, salty water, corrosion agents and other negative factors. It is important to note that these big steel constructions work very well even in case of handling and lifting heavy loads and untypical objects. All constructions offered by Expom passed strict non destructive tests that have proven their quality, safety of operation and reliability. The high quality of these elements goes hand in hand with attractive price. All these products are available for international clients.

Adres www:

Nasza ocena: 6

13 154 0
28 brak zdjęcia
Kolana hamburskie od FERRON!

FERRON to czołowe przedsiębiorstwo handlowe, cieszące się dużym uznaniem rynku nieprzerwanie od 1999 roku, dostarczając armaturę przemysłową. Wszystkie oferowane dobra, jak i realizacja ich dostaw jest wykonywana niezwykle solidnie, rzetelnie, terminowo. Wśród asortymentu towarów tu proponowanych znajdziemy: kolana hamburskie, zasuwy klinowe, zawory kołnierzowe i kulowe. Kolana hamburskie tu sprzedawane pochodzą głównie od rodzimych wytwórców, z którymi od lat FERRON ma stałe kontakty handlowe. Cechuje je więc trwałość, wykonanie z najwyższej jakości materiałów, gwarancja efektywnego wykorzystania.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

4 851 0
29 brak zdjęcia
Moderator jako lider technologii spalania biomasy poleca kotły na ekogroszek

Moderator, jako lider na rynku technologii spalania biomasy, poleca efektywne kotły na ekogroszek. Podejmując czterdziestoletnią tradycję zakładu, Moderator tworzy technologie pozyskiwania energii, a produkowane urządzenia są w stanie zamienić każdy rodzaj paliwa w tanią energię. Kotły na ekogroszek powstały w trosce o zachowanie naturalnego środowiska naturalnego i spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Uniwersalność proponowanych w firmie rozwiązań, pozwala eksportować kotły na ekogroszek i inne urządzenia do krajów całego świata. Firma od lat angażuje się w działalność społeczną, wspierając organizacje pożytku publicznego i oferując pomoc w finansowaniu inwestycji.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

6 456 0
30 ABI - profesjonalna ochrona tajnych informacji

Informacja stanowi dzisiaj jedno z podstawowych dóbr, a więc warto dbać o jej odpowiednią ochronę. Firmą zajmującą się bezpieczeństwem tej materii jest Agencja Bezpieczeństwa Informacji. Powstała ona wiele lat temu i świadczy swoje usługi w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie. Poza ochroną ważnych instytucji czy osób marka proponuje klientom m.in. wykrywacze podsłuchów, które znalazły wielu odbiorców. Wykrywacze podsłuchów to niestety często stosowane urządzenie, które ma na celu wykluczenie potencjalnych złodziejów poufnych, ważnych informacji, dostępnych tylko dla danego środowiska.

Adres www: http://www.a-b-i.com.pl

Nasza ocena: 6

3 261 0
31 Podnośniki koszowe wynajem w Warszawie

Podnośniki koszowe wynajem, Warszawa to propozycja dla firm czy klientów indywidualnych, która polega na wynajmie tych urządzeń wraz z wykwalifikowaną obsługą. W ofercie stołecznej firmy adres internetowy www.podnosimy.com jest wynajem dwóch typów podnośników koszowych z obsługą operatorską: 22 i 19 metrów. Podnośniki koszowe wynajem, Warszawa to działalność na terenie całego Mazowsza, ponadto firma otwarta jest ma współpracę w innych rejonach kraju. Wynajem urządzeń wraz z obsługą to możliwość między innymi prac związanych z energetyką i robotami elektrycznymi nadzór prac elektro-energetycznych do poziomu 15 kV.

Adres www: http://podnosimy.com

Nasza ocena: 6

3 222 0
32 brak zdjęcia
Czujnik płomienia w każdym pomieszczeniu

Czujnik płomienia jest instalowany w pomieszczeniach. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Nasz czujnik płomienia ma wiele funkcji, dzięki czemu zapewniają Państwu pełne bezpieczeństwo przez pożarem. Nie zwlekaj i już teraz kup nasz czujnik płomienia. U nas mogą Państwo także zakupić inne produkty takie jak na przykład palniki cieplne. Nasza oferta została tak skonstruowana aby zapewnić każdemu klientowi szeroki wybór. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni w celu zapewnienia najlepszej obsługi naszym klientom.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

3 910 0
33 brak zdjęcia
Spawarki tig z Consluting SK

Spawarki tig dostępne są w hurtowni Consulting SK, która oferuje szeroki wybór spawarek w promocyjnych cenach. W hurtowni są dostępne spawarki tig, w tym Spawarka Magnum THF. Stosuje się ją do stali, stali nierdzewnych, aluminium i miedzi. Jest lekka, przenośna i ma znakomite parametry spawalnicze. Przeznaczona jest do pracy w terenowych warunkach. Na stronie internetowej hurtowni dostępny jest opis urządzenia, wraz ze szczegółową instrukcją obsługi. Można również przejrzeć porównywarkę urządzeń i otrzymać bezpłatne porady techniczne dotyczące sprzętu i metod spawania.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

4 089 0
34 brak zdjęcia
Regulatory temperatury do kupienia w sklepie internetowym jmt cotnrol

JMT Control to sklep z automatyką przemysłową. Firma oferuje różnego rodzaju i różnego przeznaczenia: mierniki, liczniki, czujniki, przekaźniki, wyłączniki, zasilacze, a także regulatory temperatury. JMT Control zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów w atrakcyjnych cenach. Sklep cechuje profesjonalna obsługa, która fachowo doradzi i pomoże w zakupach. Firma standardowo dostarcza towary za pośrednictwem kuriera na terenie całej Polski. Umożliwia także odbiór osobisty zakupionych produktów we wrocławskiej siedzibie przy Al. gen. J. Hallera 112/7. JMT Control (regulatory temperatury, styczniki, zasilacze) to gwarancja zadowolenia klienta.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 809 0
35 brak zdjęcia
telebimy reklamowe od TDC Polska

Telebimy reklamowe to znane i popularne dzisiaj powierzchnie reklamowe, z których korzysta wielu klientów. Wśród nich szczególnie udzielają się firmy i przedsiębiorstwa prowadzące za pomocą tych środków kampanie reklamowe. Telebimy reklamowe wyświetlają jakościowe obrazy, które przyciągają wzrok wielu odbiorców przechodzących obok. Marką, która dostarcza rozwiązania w tej dziedzinie jest TDC Polska. Powstała ona wiele la temu i na drodze współpracy z wymagającymi klientami, wypracowała sobie odpowiedni system działania. Opiera się on na stałym kontakcie z klientem i wysokiej jakości.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

3 283 0
36 brak zdjęcia
Nagrzewnice kanałowe w ofercie firmy MK-WENT.

MK-WENT to firma znana na rynku przede wszystkim z szerokiej oferty produktów, które posiada w swojej ofercie. Wśród nich są między innymi nagrzewnice kanałowe, czy wentylatory. MK-WENT oferuje swoim klientom akcesoria dla klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Oferta jest godna uwagi. Jeżeli klient kupi na przykład nagrzewnice kanałowe, to firma MK-WENT oferuje również montaż i dostawę. Firma dba o kompleksową obsługę klienta. Pracownicy służą również fachowym doradztwem. Jeżeli natomiast klient wie, co chce kupić może dokonać zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego, który także prowadzi firma MK-WENT.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 044 0
37 brak zdjęcia
Wideo konferencje oferta MCX Telecom

Firma MCX Telecom cały czas rozwija swoje usługi w zakresie technologii informatycznych. Firmy coraz liczniej korzystają z jej oferty. Największym zainteresowaniem cieszą się wideo konferencje. To one właśnie umożliwiają spotkania biznesowe bez przymusu odbywania długich podróży służbowych. Wideo konferencje pozwalają na spotkania w czasie rzeczywistym. MCX Telecom cały czas oferuje najnowsze rozwiązania. Oferuje oprócz najnowszych aplikacji także systemy zintegrowanej łączności dyspozytorskiej. To firma, która zatrudnia specjalistów, cały czas podążą i sama wyznacza aktualne trendy na rynku w zakresie najnowszych aplikacji i rozwiązań.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

2 195 0
38 brak zdjęcia
Przecinarki do betonu w mk-diament.pl

Przecinarki do betonu z ostrzami diamentowymi, dają gwarancję wytrzymałości i niezastąpionej ostrości. Z takim sprzętem nawet najgrubsza warstwa nie będzie przeszkodą. MK Diament oferuje najwyższą jakość produktów, jeśli w naszym urządzeniu ostrze diamentowe lub wiertło ulegnie stępieniu oferujemy regenerację wierteł diamentowych. Przecinarki do betonu MK to diamentowa jakość! Brylant na polskim rynku, który poza niezawodnością oferuje niskie ceny i wysoką dostępność. W razie wątpliwości służymy pomocą przy dobrze odpowiedniego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę na www.mk-diament.pl i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 404 0
39 brak zdjęcia
Profesjonalny serwis klimatyzacji Warszawa? tylko z firmą ABAKLIM!

Klimatyzacja, odwilżacze, czy nawilżacze powietrza to urządzenia powszechnie znane i lubiane. Pozwalają one na swobodę przebywania w różnych pomieszczeniu w komfortowych warunkach. Podstawą jest jednak sprawność owego urządzenia, którą reguluje serwis klimatyzacji. Warszawa odnalazła swojego lidera, który działa nie tylko na terenie stolicy, lecz całego województwa mazowieckiego. Jest nim oczywiście ABAKLIM! Ta renomowana firma posiada bogatą ofertę usług, takich jak: rzetelna i terminowa instalacja oraz serwis klimatyzacji. Warszawa, dzięki firmie ABAKLIM zaopatruje i naprawia niejedno mieszkanie, a także przedsiębiorstwo.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 6

1 765 0