Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Tu nauczymy się wiele

Dobrym pomysłem jest także szkolenia BHP, Śląsk. Przecież każdy, niezależnie do tego, gdzie zamierza pracować, powinien dbać o to, by wspaniale się czuć i by nigdy nic nie zagrażało jego życiu czy zdrowiu. Dlatego chętnie przekonamy się, jak działa takie szkolenia BHP, Śląsk. Musimy zapisać się na odpowiedni termin, a potem przybyć i przejść przez szkolenie, które ma nas do wielu rzeczy przygotować. Dzięki niemu przede wszystkim dowiemy się, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób, które tutaj będą pracować. W takim razie na pewno chętnie tutaj zajrzymy i skorzystamy z dobrej oferty.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

106 569 0
2 Jaki wybrać kierunek studiów?

Obecnie coraz więcej osób chce studiować w większych miastach na dobrych kierunkach. Nasza uczelnia ma wiele atrakcyjnych kierunków, na których możecie podjąć kształcenie w trybie stacjonarnym lub zaocznym. Lubicie pisać i jesteście ciekawi wydarzeń na świecie może warto podjąć studia dziennikarstwo. Warszawa mamy, taki kierunek i wykładają najlepsi wykładowcy. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące aplikowania przeczytacie na stronie uczelni oraz pobierzecie potrzebne druki. Marzy wam się studiowanie w stolicy warto skorzystać z naszej ofert. Mamy wiele kierunków, które są na czasie, tak więc czas nauki w naszych murach będzie owocny. Wiele osób interesuje kierunek - studia dziennikarstwo. Warszawa jest dobrym miastem dla tego kierunku można odbywać praktyki w telewizji lub w różnych gazetach, który jest dużo. Możliwości macie naprawdę wiele wszystko zależy od was samych, jak pokierujecie swoją karierą. Pilnując studiów i angażując się w życie uczelni, poszukując nowych wyzwań można zdobyć dużo.

Adres www: https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/

Nasza ocena: 4

94 352 0
3 https://www.lmcg.com.pl/szkolenie-optymalizacja-mapowanie-strumienia-wartosci.html
Szkolenia z mapowania strumienia wartości

Mapowanie strumienia wartości, czyli narzędzie VSM, jest nieodzowną częścią strategii Lean Managment, rozpowszechnianą przez firmy, działające w tym obszarze doradczym. Olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru Lean, prowadzeniu wdrożeń tych narzędzi czy organizacji wyspecjalizowanych konferencji dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, posiada firma LMCG, docierającą do zleceniodawców, z całego kraju. Narzędzia VSM, czyli mapowania strumienia wartości, dają możliwość dogłębnej analizy wybranego procesu biznesowego, warto już dzisiaj zadać dodatkowe pytania na ten temat, aby sprawdzić czy ich wdrożenie, okazałoby się zasadne, także w naszym przedsiębiorstwie. Szkolenia z optymalizacji procesów, też są tutaj na bieżąco przeprowadzane.

Adres www: www.lmcg.com.pl

Nasza ocena: 4

92 326 0
4 Kwalifikacje technika masazysty

W naszej szkole policealnej można zdobyć różnego rodzaju uprawnienia zawodowe oraz kwalifikacje technika masażysty, w zakresie usług kosmetycznych czy też różnego rodzaju uprawnienia do wykonania wsparcia medycznego (w tym w zakresie techniki medycznej i sterylizacji). Wszystkie kursy odbywają się w określonych przedziałach czasowych, na bardzo dogodnych warunkach. Na przykład aby zdobyć odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje technika masażysty, należy odbyć jeden z kilkutygodniowych kursów lub 20letnie studia, pozwalające uzyskać komplet uprawnień do wykonywania tego zawodu. Oferujemy zaoczne studia dostosowane do różnych potrzeb naszych kursantów. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kursy kosmetyczne - w tym pozwalające uzyskać uprawnienia technika usług kosmetycznych (szczególnie preferowane przez kobiety). Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez wykładowców z dużym doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Na stronie internetowej naszego studium znajduje się opis poszczególnych kursów.

Adres www: http://msp.zgora.pl/technik-masazysta/

Nasza ocena: 4

92 232 0
5 brak zdjęcia
Kurs na operatora wózków widłowych

Nasze przedsiębiorstwo eMKa Szkolenia specjalizuje się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, a także kursów zawodowych, które pozwolą na znalezienie dobrze płatnej pracy. Na szczególną uwagę zasługują przy tym między innymi kursy takie jak na przykład kurs na wózki widłowe. Umiejętności obsługi wózka widłowego zostaną przez naszych kursantów szybko opanowane, dzięki skutecznemu wsparciu naszych instruktorów. Oczywiście cieszący się ogromną popularnością kurs na wózki widłowe nie jest jedynym szkoleniem tego rodzaju w naszej ofercie. Wielu klientów wybiera także kursy sepowskie.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

86 498 0
6 brak zdjęcia
Uprawnienia gazowe

Szkolenie na uprawnienia gazowe składa się tylko z jednej części: teoretycznej i kończy się egzaminem przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną. Wydawane już uprawnienia gazowe w formie kwalifikacji są ważne przez okres 5 lat i należy je odnawiać. Kursy mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo zależnie od preferencji. Na szkoleniach przekazywana jest wiedza nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie, aby móc w przyszłej pracy wykazać się jak najlepiej się potrafi. Zdecydowałeś się poszerzać swoje kwalifikacje przy pomocy kursów? Zapisz się jak najszybciej i nie trać już więcej czasu na nic czego nie lubisz.

Adres www:

Nasza ocena: 4

78 697 0
7 Szeroki zakres tłumaczeń angielsko-polskich

Tłumacz angielsko polski przysięgły to bardzo popularny zawód z uwagi na duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości tłumaczenia ustne i pisemne z tego języka. Nasza firma gwarantuje najwyższej jakości usługi w tym zakresie. Oferujemy m.in. możliwość autoryzacji dokumentów oficjalnych, wykonywanie tłumaczenia symultanicznego i konsekutywnego, przekłady artykułów i wiele innych. Na zlecenie klientów jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować czas realizacji oraz specyfikę świadczonych usług tłumaczeniowych. Regularnie rozszerzamy zakres działania jako tłumacz angielsko polski. Przysięgły tłumacz musi spełniać określone warunki, aby przekładać oficjalne dokumenty. Z naszej strony gwarantujemy solidne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu nawet najbardziej złożonych tekstów czy oficjalnych dokumentów. Oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy i atrakcyjne ceny dla wszystkich grup klientów - biznesowych i indywidualnych.

Adres www: http://katarzyna-prokesz.pl/o-mnie-tlumacz-przysiegly/

Nasza ocena: 4

72 991 0
8 brak zdjęcia
Nowoczesne sale konferencyjne wynajem

Jeżeli prowadzisz własną firmę z pewnością wiesz, jak ważne są konferencje, gdzie razem z pracownikami możecie porozmawiać na temat zarządzania czy ważnych ustaleń, jest to czas kiedy integrujesz się z pracownikami, dlatego bardzo ważne jest, by warunki były sprzyjające. Nasza firma działa na rynku sprzedażowym już od wielu lat i cieszy się bardzo dobrą opinią, ponieważ mamy nowoczesne i eleganckie sala konferencyjna, Rzeszów jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie ciekawe rozwiązanie spędzania czasu wolnego. Tylko u nas sala konferencyjna, Rzeszów to miejsce, które warto jest odwiedzić, by skorzystać z naszych usług. Sala idealnie się nadaje również na różnego typu uroczystości takie jak chrzciny, komunia, osiemnastka czy ślub. Mamy bardzo szeroki wybór menu, dzięki czemu każdy nie zależnie od upodobań kulinarnych z pewnością znajdzie dla siebie wiele pyszności podawanych na ciepło.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

61 583 0
9 brak zdjęcia
Tanie kolorowanki dla wszystkich dzieci!

Chciałbyś zamówić swojemu dziecku bajki do czytania przez snem? A może zauważyłeś, że twoje dziecko lubi kolorować znane postacie z bajek? W naszym sklepie zamówisz mu bajki, opowiadania encyklopedie dla dzieci oraz kolorowanki. Sklep który prowadzimy już od kilku lat zapewnia najtańsze produkty dostępne dla wszystkich za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W nim będziesz mógł znaleźć i wybrać interesujące produkty, które w ciągu kilku dni prześlemy kurierem do twojego mieszkania. Oferujemy książeczki o wysokiej jakości druku, które przystosowane są dla najmłodszych. Znajdziesz w nich mnóstwo ilustracji, dużą czcionkę tekstu oraz ciekawe kolorowanki i zagadki rozwijające wyobraźnię dziecka. Można tutaj także zamówić encyklopedie oraz kolorowanki. Sklep zapewnia zakup towaru dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców, więc jeśli prowadzisz księgarnię i szukasz nowych pozycji, to koniecznie skontaktuj się z nami. Solidna firma z doświadczeniem zapewni najlepsze warunki i produkty, które spodobają się wszystkim!

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

46 336 0
10 brak zdjęcia
Tanie studia w stolicy kraju! Przyjdź i ty!

Szukasz uczelni, na której panuje dobry poziom nauczania? Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Zatem koniecznie zapisz się do nas. Jednym z ciekawszych kierunków na naszej uczelni jest grafika. Studia. Warszawa to jedno z miast w kraju, gdzie możesz zapisać się na nasze studia. Jeśli chciałbyś znaleźć placówkę, która pomoże ci w nauce, da ci ogromne możliwości rozwoju, to dobrze trafiłeś, bo nasza szkoła od lat z powodzeniem kształci młode pokolenie. U nas będziesz mógł wybrać jeden z wielu kierunków, które mogą ci się spodobać. Jednym z nich jest już od kilku lat popularna grafika. Studia. Warszawa to miasto gdzie nasza uczelnia zajmuje wysokie miejsce w rankingu szkół. Jeśli i ty chcesz być naszym uczniem, zapraszamy cię na rekrutację! Sprawdź!

Adres www:

Nasza ocena: 4

37 388 0
11 brak zdjęcia
Badania dla kierowców w Krakowie w ośrodku Codex

Osoby pragnące uzyskać prawo jazdy muszą przejść także obowiązkowe badania dla kierowców. Kraków to bardzo duże miasto, w którym nie tyko jest wielu kierowców już posiadających prawa jazdy, ale także wiele osób stara się o ich uzyskanie. Jednak niekiedy również osoby przedłużające prawa jazdy muszą wykonać badania dla kierowców. Kraków to miasto posiadające firmę, która specjalizuje się w realizacji tego rodzaju badań specjalistycznych dla kierowców. Jest nią ośrodek badania kierowców Codex. Wykonuje on specjalne badania zawodowe także dla instruktorów nauki jazdy oraz egzaminatorów na prawo jazdy.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

36 710 0
12 brak zdjęcia
Oddaj dziecko do najlepszego żłobka

Decyzja o oddaniu dziecka do żłobka to zawsze jest bardzo trudna decyzja. W końcu mówimy tu o oddaniu naszego maleństwa w obce ręce. Nie ma nic dziwnego w tym, że chcemy dołożyć wszelkich starań ku temu, by te ręce były jak najbardziej profesjonalne. Żłobek (Warszawa) Avocado to właśnie jedno z takich miejsc. Z miejsc, w których można zostawić swoje dziecko bez strachu o jego los i rozwój. W końcu żłobek już dawno temu przestał, a przynajmniej powinien przestać kojarzyć się ze smutną koniecznością i typową przechowalnią dzieci. Żłobek (Warszawa) Avocado to miejsce radosne, miejsce, w którym dzieci zwyczajnie czują się dobrze i komfortowo, a ich rozwój przebiega gładko i bez żadnych trudności. Dzieci uczą się języka angielskiego w ten najbardziej naturalny sposób przyswajania języka, ćwiczą swoje zdolności plastyczne oraz muzyczne. I tak zwyczajnie fantastycznie się bawią w swoim własnym towarzystwie przy wykwalifikowanej opiece. A na dodatek jedzą pyszne, ekologiczne posiłki przygotowane z prawdziwą miłością.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

36 930 0
13 brak zdjęcia
Rzetelne tłumaczenia w Katowicach

Z biurami translatorskimi coraz częściej współpracują nie tylko klienci indywidualni, ale też podmioty korporacyjne, zlecające na przykład takim firmom tłumaczenia konferencyjne. Jednym z fachowych i profesjonalnie podchodzących do każdego klienta biurem tłumaczeniowym, jest Fatix wykonujący przekłady standardowe, specjalistyczne, techniczne czy uwierzytelnione oraz wszystkie rodzaje przekładów ustnych. Niskie ceny, bezpłatne wyceny oraz fachowe doradztwo translatorskie - to argumenty przemawiające za wyborem tego biura. Wykonywane tłumaczenia (Katowice - klienci z tego miasta także mogą korzystać z usług translatorskich omawianego biura) ustne dotyczą przede wszystkim prac wykonywanych w terenie na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych. Podstawową form przekładów ustnych jest symultaniczne tłumaczenie wypowiadanych kwestii. Realizowane są też w omawianym biurze tłumaczenia (Katowice) szeptane i konsekutywne, z możliwością rejestracji dźwięku.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

33 904 0
14 brak zdjęcia
Kurs makijażu dla początkujących i doświadczonych wizażystów

Praca wizażysty to pasja i sztuka jednocześnie. Jest to profesja, w której niezbędne są odpowiednie umiejętności i estetyka. Każdy wizażysta powinien sukcesywnie wzbogacać własny warsztat. Optymalnym rozwiązaniem w tej kwestii jest kurs makijażu. Warszawa to miasto, w którym przedsięwzięcia szkoleniowe w tej dziedzinie realizuje Szkoła Makijażu Select Stars. Kursy realizowane są w trybie stacjonarnym oraz weekendowym, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać zarówno osoby aktywne zawodowe, jak i dysponujące czasem wolnym w ciągu tygodnia. Najnowsze trendy w zakresie wizażu, umiejętność niwelowania defektów natury oraz podkreślania jej atutów - to główne cechy, którymi odznacza się kurs makijażu. Warszawa jest miastem, w którym funkcjonuje wiele salonów kosmetycznych. Wizażyści chętnie korzystają z tej alternatywy, traktując kurs makijażu jako szansę na rozwój zawodowy. Zdobyte podczas szkoleń umiejętności są wykorzystywane podczas praktyki zawodowej.

Adres www:

Nasza ocena: 4

28 947 0
15 brak zdjęcia
Jsystems - szkolenia szyte na miarę!

W firmie, w której obecnie pracujesz, jesteś zatrudniony już od kilku ładnych lat. W chwili zatrudnienia miałeś opinię osoby niezwykle kompetentnej. To właśnie do ciebie zwracali się inni pracownicy, którzy mieli problemy z wykonaniem zleconego im zadania. Jednak czas mijał, a ty byłeś tak pochłonięty wykonywaniem rutynowych czynności, że zapomniałeś, jak szybko zmieniają się trendy obowiązujące w świecie informatyki. Dziś, po wielu latach pracy, czujesz podskórnie, że coś ci umyka. Podświadomość podpowiada ci, że twoja wiedza posiada spore luki, które z kolei wymagają uzupełnienia. Dlatego właśnie zastanów się nad tym, aby wybrać się na szkolenie C#. Po co to robić? Aby poszerzać horyzonty i wzbogacać zgromadzoną do tej pory wiedzę. No dobrze, ale gdzie można zapisać się na szkolenie C#? Jeśli szukasz kursu z prawdziwego zdarzenia, to skorzystaj z usług firmy Jsystems. Oferowane przez nas zajęcia charakteryzują się bardzo wysokim poziomem przekazywanej wiedzy. Sprawdź to sam i przekonaj się, jak użyteczne mogą być szkolenia. Zapraszamy!

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

24 255 0
16 brak zdjęcia
Kolumna Park idealnym wyjściem szkoleniowym

Kolumna Park to hotel w Łodzi, który oferuje nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Prawda jest taka, że dziś poszukiwane są obiekty, gdzie bez problemu można zorganizować różnorodne spotkania, konferencje czy też inne eventy, lecz nie każda propozycja jest dostosowana do takich wymagań. Kolumna Park może pochwalić się, aż 5 pomieszczeniami, ich powierzchnia jest duża, ponieważ jest szansa pomieścić nawet 150 osób, a więc ten fakt budzi wrażenie. Oczywiście sale szkoleniowe prezentują się elegancko, ale są przede wszystkim funkcjonalne, mianowicie posiadają niezbędne technologiczne sprzęty, nowoczesne oświetlenie, dzięki czemu jest gwarancja pełnego zadowolenia. Cena usługi jest naprawdę atrakcyjna, bo Kolumna Park przecież dba o swoich klientów.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

22 388 0
17 Usługi BHP i PPOŻ dla przedsiębiorstw

Firma WOD – POŻ wyróżnia się ogromnym doświadczeniem w zakresie prowadzenia profesjonalnych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasad przeciwpożarowych. Specjalnością firmy są przede wszytsjim usługi bhp. Szkolenia z tego zakresu prowadzą profesjonalni i odpowiednio wykwalifikowani fachowcy. Taka kadra zapewnia właściwe przygotowanie z zakresu bhp. Oferowane przez WOD-POŻ kursy są przeznaczone dla pracodawców, osób kierujących pracownikami, pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych oraz administracyjno–biurowych. Poza tym firma świadczy inne usługi bhp, jak np. szkolenia operatorów wózków, kursy obsługi dystrybutorów z gazem LP czy nawet przygotowanie do ustalania okoliczności i przyczyn wypadków w pracy. Aby znaleźć szczegółowe informacje na temat pozostałych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy czy ppoż, można odwiedzić stronę internetową firmy WOD-POŻ.

Adres www: http://www.wod-poz.pl/uslugi-i-szkolenia-bhp

Nasza ocena: 4

20 155 0
18 brak zdjęcia
Ocena ryzyka zawodowego zgodnie z unijnymi standardami!

SILESIA BHP to firma, która oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, jak i bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Tutejsi eksperci na zamówienie klientów wykonują między innymi: plany ewakuacyjne, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, prowadzą również w tych dziedzinach profesjonalne szkolenia. Jedną z oferowanych tu usług, która cieszy się największą popularnością na rynku, jest ocena ryzyka zawodowego. Jest wykonywana zgodnie z wymogami prawa krajowego, jak również unijnych dyrektyw. Ocena ryzyka zawodowego jest tu świadczona zawsze w sposób kompleksowy. Zamawiający otrzymuje więc dokładny opis danego stanowiska pracy, mapę zidentyfikowanych zagrożeń na nim, jak i dokładne wyliczenia parametrów ryzyka.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

17 721 0
19 brak zdjęcia
Naucz się języka niemieckiego w kilka tygodni

Wielu naszych rodaków do pracy wyjeżdża poza granice naszego kraju i jest to normalne, ponieważ tam zarobki są o wiele wyższe, aniżeli w Polsce. Najczęstszym kierunkiem takich podroży zarobkowych, są oczywiście graniczące z nami Niemcy. Wprawdzie dziś możemy tam znaleźć pracę bez znajomości języka, ale oczywiste jest to, że jeśli zależy nam na zatrudnieniu lepiej płatnym trzeba znać niemiecki. Lublin i nasza szkoła może pomóc wszystkim, którzy chcą wyjechać do Niemiec, ponieważ prowadzimy kurs tego języka. Jesteśmy pewni, że dzięki nam dobrze poznasz język niemiecki. Lublin w tym aspekcie nie ma lepszej szkoły. Zapraszamy więc do nas.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

14 686 0
20 brak zdjęcia
Znaczenie diety w leczeniu uzależnień

Rozpoczynając leczenie uzależnień trzeba przede wszystkim podjąć stanowczą decyzję związaną z porzuceniem swojego zgubnego przyzwyczajenia. Istotne jest również zapoznanie się z wiedzą odnośnie szkodliwości, jaką niesie za sobą picie alkoholu, kawy albo palenie papierosów, ponieważ pozwoli to na wzbudzenie niezwykle ważnej w tym względzie niechęci do naszego nałogu. Mnóstwo doświadczeń oraz badań dowiodło, iż leczenie uzależnień można wspomagać dzięki spożywaniu tylko i wyłącznie wegetariańskich pokarmów. Jeszcze lepszy skutek uzyskuje się dzięki kilkudniowym postom owocowym lub warzywnym. Tego typu kuracja zazwyczaj trwa kilka miesięcy i pozwana uzyskać doskonałe wyniki. Stosuje się ją w wielu ośrodkach, w których przebywają osoby uzależnione od alkoholu.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

11 421 0
21 Nauka jazdy w Sosnowcu

Nauka jazdy Sosnowiec z CSK F1 to gwarancja sukcesu i zdanego egzaminu na prawo jazdy. Firma oferuje klientom atrakcyjne ceny i przyjazne warunki nauki. CSK F1 tworzą profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. Instruktorzy do każdego kursanta podchodzą indywidualnie i maksymalnie skupiają się na przekazywaniu posiadanych wiedzy i umiejętności. Uczą praktycznych zachowań na drodze, podają wskazówki, jak zdać egzamin oraz przygotowują do jazdy w każdych warunkach. Nauka jazdy Sosnowiec z CSK F1 zadowoli i usatysfakcjonuje każdego kursanta.

Adres www: http://www.f1-prawko.pl

Nasza ocena: 4

5 462 0
22 brak zdjęcia
Kursy angielskiego dla dzieci, Łódź Dobra oferta

Studium językowe Uniwersytetu Łódzkiego prowadzi między innymi kursy angielskiego dla dzieci. Łódź ma zatem naprawdę reprezentującą wysoki poziom szkołę. Warto właśnie tutaj zdecydować się na kursy angielskiego dla dzieci. Łódź to miasto, gdzie naprawdę nie brakuje ofert szkół językowych, rzecz jasna nie brakuje dobrych szkół. Absolwenci, którzy kończą Uniwersytet Łódzki reprezentują naprawdę wysoki poziom. Oferta tej akurat szkoły jest bardzo bogata, a ponadto oprócz regularnych zajęć, uczestnictwa w kursach mogą korzystać również z konsultacji językowych. Oferta kursów jest tutaj szeroka i każdy znajdzie taki kurs, jaki potrzebuje.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

5 918 0
23 brak zdjęcia
włoski to znakomity sposób na ćwiczenie pamięci

Szkoła językowa Convers od ponad 10 lat przekonuje łodzian, że nauka języków obcych to ogromna przygoda. Nasze kursy przeznaczone są dla każdego - począwszy od dwuletnich maluchów, po dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, nastolatków i dorosłych. Nie zapominamy również o seniorach, dla których uczenie się języka obcego, taki jak na przykład włoski Łódź to znakomity sposób na ćwiczenie pamięci. Nasza oferta obejmuje osiem języków: angielski, niemiecki, włoski Łódź, hiszpański, francuski, rosyjski a także tak egzotyczne języki jak serbski i japoński. Warto poznać inne kraje od strony językowej - to również podróż, choć mająca miejsce w umyśle.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

5 908 0
24 brak zdjęcia
Akademickie liceum w Gdańsku - Collegium Gedanense

Jeśli szukasz dla swojego dziecka dobrej szkoły ponadgimnazjalnej w Trójmieście a ściślej w Gdańsku, to w takiej sytuacji najlepiej zrobisz, jak wybierzesz akademickie liceum Gdańsk o nazwie Collegium Gedanense. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka dobrej szkoły ponadgimnazjalnej. Założone w 1992 roku akademickie liceum Gdańsk Collegium Gedanense od samego początku stawia na nowoczesne metody nauczania, a także doskonałe warunki dla uczniów. Pracujący w niej nauczyciele chcą podejść indywidualnie do każdego ucznia i odkryć jego największe zdolności.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

5 673 0
25 szkolenia BHP prowadzone są przez znakomicie wykwalifikowanych trenerów

Ośrodek Edukacyjny BHP dla Ciebie to cieszący się uznaniem w branży organizator kursów BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Nasze szkolenia BHP prowadzone są przez znakomicie wykwalifikowanych trenerów, którzy potrafią swą ogromną wiedzą przekazać w atrakcyjny dla słuchaczy sposób. Kursy odbywają się w wybranej przez klienta formie przybrać formę - mogą to być tradycyjne seminaria, warsztaty bądź też nowoczesna metoda e-learing, która pozwala na samodzielne zdobywanie wiedzy przez kursanta. Wszystkie szkolenia BHP dostosowywane są do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Adres www: http://www.bhpdlaciebie.eu

Nasza ocena: 4

5 453 0
26 Profesjonalna nauka gry na gitarze (Warszawa)

Life For Music (www.lifeformusic.pl) to instytucja, której dewizą jest profesjonalna nauka gry na gitarze (Warszawa) oraz na innych instrumentach. Bez względu na wiek oraz na płeć, każdy zainteresowany może podjąć naukę gry w Life For Music. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra pracowników, bardzo chętnie wytłumaczy i nauczy grać każdego chętnego. Nauka gry na gitarze (Warszawa) to bez wątpienia oferta, z której korzysta bardzo wielu klientów. Dzięki firmie, w Polsce istnieje bardzo wielu utalentowanych gitarzystów i innych muzyków.

Adres www: http://www.life4music.pl/

Nasza ocena: 4

6 044 0
27 brak zdjęcia
TwójRobot.pl - półkolonie Warszawa

Jeśli chcesz wysłać swoje dziecko na tak zwane półkolonie (Warszawa) to najlepiej zrobisz, jeśli wybierzesz ofertę firmy Invention-Group, która organizuje półkolonie (Warszawa) i innego rodzaju zajęcia dla dzieci. Główną tematyką podejmowaną na takich zajęciach jest robotyka i wykorzystanie w codziennym życiu nowoczesnych technologii. Na zajęcia można wysłać dzieci w rożnych kategoriach wiekowych - przedszkolaków (5+), dzieci rozpoczynające naukę w szkole podstawowej (7+), a także starszą młodzież (nawet 13+). TO świetny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu najmłodszych.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 816 0
28 http://www.osk-alcar.pl/kurs-prawa-jazdy.html
Kurs prawa jazdy Alcar Gdynia

Kurs prawa jazdy Gdynia odbywa się w Trójmieście pod czujnym okiem najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Placówka AL-CAR zatrudnia jedynie wykwalifikowany personel, który posiada personalne predyspozycje do przekazywania posiadanej wiedzy. Indywidualne podejście do kursanta oraz wsparcie na stresującej ścieżce, prowadzącej do uzyskania dokumentu upoważniającego do prowadzenia samochodu, to dewiza marki. Kurs prawa jazdy Gdynia zapewnia wysoką zdawalność, również dzięki symulatorowi jazdy, który jest w dyspozycji ośrodka. By poznać bliżej sylwetkę szkoły należy wejść na stronę internetową www.osk-alcar.pl.

Adres www: www.osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

5 279 0
29 Jezyk niemiecki podstawy - internetowy kurs

Jednym z najpopularniejszych języków, jakimi posługujemy się w Europie jest jezyk niemiecki. Podstawy tego języka często nauczane są w szkołach podstawowych i gimnazjalnych, a także w liceach, jednakże często bywa tak, że lekcje te bywają przez uczniów odbierane jako stresujące i nudne. Aby zmienić te skojarzenia i ułatwić przyswajanie wiedzy powstał kurs internetowy Deutsch Positiv, którego przedmiotem jest właśnie jezyk niemiecki (podstawy). Oferta skierowana jest zarówno dla początkujących, jak również do wszystkich tych, którzy chcieliby odświeżyć wiedzę zdobytą na szkolnych lekcjach. Zapraszamy!

Adres www: http://niemiecki.w15dni.pl/

Nasza ocena: 4

4 033 0
30 brak zdjęcia
Profesjonalny system kadrowo płacowy

Profesjonalny system kadrowo płacowy to rozwiązanie idealne dla każdego przedsiębiorstwa, które dąży do usprawnienia codziennej administracji. Koordynacja nad tymi płaszczyznami jest procesem trudnym, który wymaga nie tylko doświadczenia, ale również adekwatnych umiejętności od osoby odpowiedzialnej. By wesprzeć przedsiębiorstwa, pomocną dłoń wyciągnął podmiot gospodarczy o nazwie Datacomp. Pierwszy system kadrowo płacowy zaproponowany przez markę to FoxBase. W wyniku nabytego doświadczenia oraz zmieniających się uwarunkowań informatycznych oraz technicznych narzędzie stopniowo zostało ulepszane, by obecnie zdobyć zaufanie tysięcy użytkowników.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 446 0
31 UŁ - International School (Łódź)

International School (Lodz) to placówka, która pozwala obcokrajowcom kształcić się w naszym pięknym kraju. Dzięki specjalistycznej kadrze profesorów, jacy się tutaj udzielają, uczniowie mogą liczyć na profesjonalną i jakościową wiedzę przekazywaną w przystępny sposób. International School (Lodz) cieszy się zainteresowaniem klientów, ponieważ oferuje naukę na różnym poziomie edukacji, która pozwoli w przyszłości robić karierę. Przede wszystkim placówka przyciąga uwagę osób, które wcześniej nie miały okazji uczyć się na międzynarodowym poziomie, jaki obecnie oferuje wyłącznie ta szkoła przy Uniwersytecie Łódzkim.

Adres www: http://interschool.uni.lodz.pl/

Nasza ocena: 4

5 608 0
32 brak zdjęcia
Firma SEKA organizuje szkolenia Kraków dla instytucji publicznych oraz firm

Firma SEKA od ćwierć wieku organizuje szkolenia Kraków dla instytucji publicznych oraz firm. Nasza oferta skierowana jest do każdego przedsiębiorcy, który pragnie podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Nasi doskonale wykwalifikowani trenerzy oraz wykładowcy uczą, jak skutecznie wykorzystać tkwiące w każdej osobie ukryte zdolności oraz potencjał, rozwijają nabyte umiejętności, wskazują nowe sposoby rozwiązywania sytuacji trudnych. Proponowane przez nas szkolenia Kraków dedykowane są przedsiębiorcom, którzy wiedzą, jak ważne w obecnych czasach jest inwestowanie w kadry - nowo zdobyta przez pracowników wiedza pozytywnie wpływa na rozwój firmy.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

5 638 0
33 brak zdjęcia
Profesjonalne szkolenia dla pedagogów organizowane przez OficynaMM

Pragniemy przedstawić Państwu wydawnictwo prawnicze z wieloletnim doświadczeniem które organizuje szkolenia dla pedagogów szkół - OficynaMM. Na szkoleniach podejmowane są tematy pracy z młodzieżą, rozwiązywania ich problemów, a także umiejętność rozmowy w relacjach z uczniami. Dzięki temu kwalifikacje pedagogów są podnoszone co skutkuje ich większą skutecznością, a to z kolei wpływa na usprawnienie pracy szkoły. Szkolenia dla pedagogów są także świetnym sposobem na poznanie interesujących metod współpracy z młodzieżą. Gorąco polecamy, i pragniemy zaprosić Państwa na oficjalną stronę wydawnictwa www.oficynamm.pl

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 4

4 094 0