Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Dostawca dźwigów to firma Raczkowski

Trudno byłoby wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach komfortowo zbudowany blok mieszkalny, w którym nie byłyby umieszczone różnego rodzaju, osobowe i towarowe dźwigi. Dostawca systemów dźwigowych jest w stanie zaoferować najlepszą cenę na wytwarzane przez siebie urządzenia dla inwestora budowlanego, który niejednokrotnie nie ogranicza się do postawienia jednego budynku, lecz często realizuje kilka lub kilkanaście. W takich przypadkach bardzo ważne jest, aby również w jak najlepszej cenie mogły być zakupione wykorzystywane w tych budynkach dźwigi. Dostawca systemów dźwigowych, który ma w swojej ofercie bardzo wiele rodzajów wind towarowych i osobowych, to firma Raczkowski.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl

Nasza ocena: 2

227 666 0
2 Dźwigi elektryczne dla komfortu mieszkańców

Nie tylko wygoda sprawia, że we współczesnych budynkach mieszkalnych stosowane są na masową skalę różnego rodzaju dźwigi elektryczne, czyli windy. Choć kojarzą się one z wygodą, warto pamiętać o tym, że nie zawsze korzystanie z nich jest to jedynie kwestia bardzo wąsko rozumianego komfortu. W tym znaczeniu dźwigi elektryczne pozwalają wielu osobom po prostu skrócić czas służący do pokonania odległości pomiędzy piętrami w danym obiekcie. W wielu budynkach mieszkają jednak także ludzie starsi i niepełnosprawni, dla których poruszanie się po schodach nie jest taką prostą rzeczą i w ich przypadku korzystanie z windy jest wręcz koniecznością. Dla tych osób zupełnie inaczej wygląda komfort szybkiego dotarcia na miejsce, bez konieczności bez potrzeby bardzo trudnego poruszanie się po schodach.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Nasza ocena: 2

227 663 0
3 https://the-floor.pl/jakie-panele-podlogowe-do-lazienki/
Panele winylowe w łazienkach

Łazienki w obiektach użyteczności publicznej, takich jak restauracje, hotele czy szpitale i szkoły są często narażone na intensywną eksploatację. W takich miejscach podłoga jest szczególnie narażona na szybkie zniszczenie. Aby ich uniknąć, warto zakupić panele winylowe najnowszej generacji.Panele winylowe w łazienkach od producenta The FloorW naszej ofercie znajdziesz nowoczesne winyle o niebywałej trwałości. Do ich ogromnych atutów należy fakt, że są stuprocentowo wodoodporne i posiadają wysoką klasę ścieralności. Panele winylowe w łazienkach The Floor na pewno będą pięknie się prezentować w każdym obiekcie użyteczności publicznej.

Adres www: the-floor.pl

Nasza ocena: 2

226 743 0
4 Panele do salonu w sklepie My Floor

Salon zazwyczaj jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w domu lub mieszkaniu i dlatego staramy się, aby był odpowiednio wykończony i umeblowany. Wykończenie salonu to oczywiście również podłoga. W dzisiejszych czasach bardzo często są to panele do salonu. Naturalnie takie panele mogą być również stosowane w wielu innych pomieszczeniach w domu lub mieszkaniu, ale bardzo często panele do salonu są inne niż panele w innych pomieszczeniach. Są również takie mieszkania lub domy, w których każdy pokój posiada inny rodzaj podłogi, dobrany do koncepcji wnętrza, zastosowanego umeblowania, lub z zupełnie innego powodu. Bogaty wybór paneli do salonu znajdziemy w sklepie My Floor.

Adres www: https://my-floor.pl/k/podlogi-do-salonu/

Nasza ocena: 2

220 818 0
5 https://www.bater.pl/
Akumulatory do wózków widłowych

Nasza oferta to m.in. nowoczesne trakcyjne baterie i akumulatory. Katowice to jeden z naszych głównych rynków, na który wprowadzamy serię instalacji zasilających do popularnych wózków widłowych, platformowych, maszyn czyszczących i innych tego rodzaju pojazdów i urządzeń. Zapewniamy, że nasze rozwiązania trakcyjne są bardzo bezpieczne, wydajne i zgodne z obowiązującymi normami - w tym ISO czy DIN. Szczególnie popularne są kompletne baterie z obudową typu PZS i PZB. Dajemy gwarancje na tego rodzaju akumulatory. Katowice daje nam także możliwości rozwoju w zakresie sprzedaży solidnych baterii jonowych.

Adres www: www.bater.pl

Nasza ocena: 2

211 636 0
6 Czy wyłożenie kostki granitowej na posesji to dobry pomysł?

Obecnie bardzo dobrym rozwiązaniem cieszącym się zaufaniem wielu klientów jest kostka granitowa. Gdynia i okolice trójmiasta to dobre miejsce na znalezienie kompetentnej firmy, która zajmie się wykonaniem dla nas tej usługi w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, dzięki czemu będziemy pewni, że nasz domowy budżet nie ucierpi zbyt mocno na takiego typu inwestycji. W każdym razie okazuje się, ze jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku pod kątem wykańczania terenu zewnętrznego naszej posesji jest kostka granitowa. Gdynia to dobre miejsce, aby znaleźć odpowiedniego fachowca do spełnienia tego zadania.

Adres www: http://skb-strefa-kamienia.pl/produkty/granit/

Nasza ocena: 2

201 568 0
7 Stabilní pevné baterie

Stacionární baterie OPZS jsou jednou z kategorií populárních baterií používaných pro různé typy zařízení. Jedná se o velmi efektivní instalace různých výkonů a velikostí. Naše nabídka zahrnuje baterie OPZS v různých verzích, ale všechny odpovídají normám pro tento typ výrobku (např. Normám DIN). Nabídka naší společnosti zahrnuje také špičkové trakční baterie, které se používají například pro vysokozdvižné vozíky. Všechny naše baterie jsou nabízeny za velmi atraktivní ceny. Na webových stránkách naší společnosti najdete podrobný seznam všech nabízených baterií (trakčních i stacionárních) pro firemní zákazníky.

Adres www: http://baterbattery.com/cs/trakcni-baterie-pro-vysokozdvizne-a-plosinove-voziky/

Nasza ocena: 2

197 623 0
8 Serwis wind w Warszawie

Nasza firma prowadzi produkcję oraz serwis wind. Warszawa jest siedzibą naszego przedsiębiorstwa, ale ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców z całej Polski. Nasze windy towarowe i osobowe są przystosowane do różnego rodzaju budynków mieszkalnych i użytkowych. Zapewniamy dostęp do różnych wersji technologicznych wind i dźwigów - w tym elektrycznych i hydraulicznych modeli o różnorodnym udźwigu. Nasi specjaliści gwarantują dla nabywców naszych instalacji regularny i profesjonalnych serwis wind. Warszawa to także chłonny rynek na inne nasze instalacje - np. na różne platformy i schody ruchome.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl

Nasza ocena: 2

194 005 0
9 Solidne hale na magazyny

Jedną ze specjalności naszego przedsiębiorstwa jest budowa hal magazynowych. Na zlecenie klientów biznesowych projektujemy i wykonujemy hale o różnych parametrach. Przede wszystkim są one wykonywane z różnej wielkości elementów stalowych - w tym realizujemy prefabrykację całej konstrukcji oraz następnie jej montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki cenowe zarówno na nasze prefabrykaty, jak też na cały proces budowy hali. Budowa hal magazynowych odbywa się sprawnie i szybko - dajemy odpowiednie gwarancje zarówno na prefabrykaty, jak też na usługi naszych specjalistów.

Adres www: https://www.kobexstal.pl/pl/oferta.html

Nasza ocena: 2

191 833 0
10 Suszarnie różnego typu

Wysokiej jakości suszarnie do drewna to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa. Wprowadzamy na rynek kilka typów konstrukcji o różnych parametrach. Do najbardziej popularnych należą suszarnie z systemem wentylacyjnym i grzewczym o nazwie Delta. Tego rodzaju konstrukcje mają różną szerokość, głębokość, przestrzeń załadowczą i inne parametry - w zależności od potrzeb indywidualnych klientów. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny na projekty, montaż oraz wyposażenie tego rodzaju suszarni. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa można znaleźć szczegółowe parametry naszych suszarni do drewna.

Adres www: https://www.ventech.pl/

Nasza ocena: 2

191 213 0
11 brak zdjęcia
Sprzedaż i montaż płyt z konglomeratu kwarcowego

Jednymi z najpiękniej prezentującymi się materiałami wykończeniowymi w domowych wnętrzach są płyty z kamienia naturalnego, wykorzystywane na różne sposoby, również jako blaty w kuchniach czy łazienkach. Efektownie wyglądające blaty z konglomeratu (Warszawa) kwarcowego bądź granitu czy marmuru, zamówimy z minimum formalności w firmie Prodmar, mającej rozległe kontakty z czołowymi europejskimi producentami takich materiałów. Materiały na posadzki, brodziki czy kominki w kamieniu, też są stałymi pozycjami w tym asortymencie, kompleksowe prace montażowe w regionie kieleckim i mazowieckim, są dodatkowym atutem, skłaniającym do nawiązania współpracy z tymi fachowcami. Wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia blaty z konglomeratu (Warszawa i okolice - z tego obszaru zgłasza się przeważająca liczba zleceniodawców) możemy dobrać w najbardziej odpowiadającej nam kolorystyce, w ich skład wchodzi około siedmiu procent żywicy oraz barwników, sprzedawca rzeczowo doradzi nam przy ich wyborze.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

178 761 0
12 brak zdjęcia
Beton najwyższej jakości

Budownictwo to jedna z najistotniejszych gałęzi na rynku. Jest to branża, w której można spotkać zjawisko nie kończącego się popytu. Osoby indywidualne, przedsiębiorstwa wielu typów - wszyscy wciąż dążą do modernizacji i stawiania nowych budowli. Niekończący się popyt i duże sumy pieniędzy, wysokie ceny jednostkowe - wszystko to sprawia, że na rozwój w branży budownictwa, także przeznaczane są niemałe środki, które przyczyniają się do rozwoju i nadawania nowych form. Niektóre rozwiązania, powstałe w toku postępu, są uniwersalne i tak dobrze spełniają swoją funkcję, że stają się złotym standardem na spełnienie określonych zapotrzebowań. Przykładem może być bardzo wytrzymały na ściskanie materiał budowlany, jakim jest beton. Produkcja betonu to stosunkowo stara technologia, jednak rozwinęła się na przestrzeni wieków, a materiał ten wciąż jest bardzo popularny. Jedną z profesji naszej firmy jest produkcja betonu i mogą być Państwo pewni, że korzystamy z najnowszych technologi zapewniającej naszym wyrobom wysoką jakość.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

178 266 0
13 wentylacja mechaniczna projekt
Projekt wentylacji mechanicznej

To właśnie w bogatej ofercie przedsiębiorstwa KARINOwent znajdą Państwo nowoczesne centrale wentylacyjne w przystępnych cenach. Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w tworzeniu systemów takich jak wentylacja mechaniczna. Projekt takiej instalacji każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Firma KARINOwent zajmuje się również wytwarzaniem rekuperatorów, które umożliwiają odzysk ciepła z wentylacji, zmniejszając tym samym zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzewania wody. Oczywiście wentylacja mechaniczna, projekt której stworzymy dla Państwa bardzo szybko, odznacza się szczelnym wyciszeniem.

Adres www: www.rekuperatoryspiralne.pl

Nasza ocena: 2

174 014 0
14 Sprzedaż impregnatów do klinkieru

Centrum Usług Czyszczenia to polska firma, która zajmuje się między innymi dystrybucją profesjonalnych impregnatów do różnego rodzaju powierzchni. Nasza wszechstronna oferta dopasowana została do różnorodnych potrzeb klientów, a znajduje się w nich zarówno profesjonalny impregnat do klinkieru, jak i specjalne impregnaty do tkanin. Na szczególną uwagę zasługuje przy tym między innymi środek impregnujący do namiotów i do odzieży, który odznacza się pełną paroprzepuszczalnością. Zarówno impregnaty tego rodzaju, jak i łatwy do aplikacji impregnat do klinkieru, są sprzedawane w bardzo przystępnych cenach.

Adres www: https://centrumimpregnacji.pl/produkt/nanoquick-ceramika-hdr/

Nasza ocena: 2

173 910 0
15 Dekoracyjne lustra do domu

Szkło dekoracyjne to jedna z kategorii produktów znajdujących się w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Wprowadzamy na rynek wysokiej jakości lustra indywidualne, szkła laminowane i inne tego rodzaju rozwiązania. Przede wszystkim oferujemy produkty grawerowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Lustra indywidualne może być dostarczane do biura czy domu zgodnie z projektem naszego klienta - w tym w różnych kształtach iż różnego rodzaju grawerowaniem. Dajemy gwarancję, że tego rodzaju szkło jest bardzo solidne i atrakcyjne wizualnie - przykłady rozwiązań znajdują się na stornie internetowej naszej firmy. W obszarze naszej działalności znajduje się także dostawca klientom biznesowym wysokiej jakości okien i drzwi. Są to zarówno standardowe rozwiązania PCV, jak też specjalne okna aluminiowe czy drzwi techniczne, stosowane w budynkach użytkowych. Oferujemy bardzo korzystne warunki cenowe dla naszych klientów biznesowych. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.

Adres www: http://inter-decor.com.pl/lustra/

Nasza ocena: 2

172 991 0
16 Fachowe usługi budowlane

Nasze przedsiębiorstwo oferuje klientom różnego rodzaju usługi budowlane. Gwarantujemy wysoki poziomi fachowości w poszczególnych działaniach - niezależnie czy jest to odbiór techniczny domu czy pełen nadzór nad projektem budowlanym. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają rzetelne i dokładne wykonanie poszczególnych rodzajów prac - począwszy od kierowników budowy, a skończywszy na inspektorach nadzoru budowlanego. Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna dla klientów biznesowych, którzy potrzebują podmiotu do generalnego wykonawstwa i zarządzania różnego rodzaju procesami podczas realizacji projektu budowlanego. Oferujemy w tym zakresie bardzo dogodne warunki współpracy i kompleksową obsługę, która jest dużo bardziej korzystna cenowo niż zatrudnianie kilku usługodawców. Dla klientów indywidualnych oferujemy wsparcie w zakresie projektowania domów jednorodzinnych czy w takich działaniach jak odbiór techniczny domu lub mieszkania od dewelopera. Szczegóły oferty znajdują się na stronie firmy.

Adres www: https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/odbior-techniczny-mieszkania-i-domu/

Nasza ocena: 2

165 783 0
17 http://www.tarnopak.pl/pl/Tuleje-szalunkowe
Zastosowanie szalunków tekturowych.

Obecnie z racji bardzo szybko rozrastającemu się rynkowi, w ramach powyższej sytuacji mamy możliwość zaopatrzenia się w praktycznie każdy potrzebny nam w ściśle określonym przypadku towar. Do tego typu produktów należą szalunki tekturowe. Cena wspomnianego artykułu uzależniona jest od jego rozmiaru, ale i firmy, która nam to oferuje. Możliwość wylewania szalunków na drodze w szybki i komfortowy sposób to wszystko jest możliwe jeżeli posiadamy szalunki tekturowe. Cena wspomnianego artykułu,a przy tym odpowiednią jakość znajdziemy w ramach działalności firmy Tarnopak. Dodatkowo w ramach oferty wspomnianej firmy znajdziemy szeroki wybór jeżeli chodzi o tuleje, a także i opakowania wykonane z różnych materiałów oraz o określonej specyfikacji, dostosowanej do charakterystyki produktu.

Adres www: www.tarnopak.pl

Nasza ocena: 2

163 416 0
18 brak zdjęcia
Świetnie działający kocioł na pellet dla mieszkania.

By jeszcze efektywniej rozgrzać wnętrza twojego mieszkania, warto wymienić stary kocił na dobry piec na pellet. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli na maksymalne wykorzystanie paliwa utrzymując przy tym przyjemne ciepło przez cały czas. Zaletą naszego produktu jest jego ergonomiczna budowa, dzięki której przy małym zużyciu paliwa może on skutecznie rozgrzać każdą powierzchnię. Odpowiedni system przegród rozprowadzi ciepło umożliwiając już po kilku chwilach od rozpalenia podwyższenie temperatury. Dobry piec na pellet w wersji z podajnikiem lub tradycyjny jest u nas dostępny w dobrej cenie. Zarówno instalacja kotła jak i jego późniejsza eksploatacja jest mało skomplikowana, dlatego klienci z pewnością poradzą sobie z odpowiednim używaniem sprzętu. W ofercie firmy można znaleźć odpowiednie produkty zdolne do ogrzewania zarówno dużych powierzchni jak i małego mieszkania. Zróżnicowanie cenowe może pomóc w dobraniu optymalnego rozwiązania i kotła, który będzie spełniał oczekiwania każdego klienta!

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

160 271 0
19 brak zdjęcia
Wysokiej jakości posadzki betonowe w niskich cenach

Jeżeli szukają państwo wysokiej jakości posadzek betonowych, to zainteresuje państwa nasza oferta. Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w produkcji posadzek, tynków oraz instalacji centralnego ogrzewania. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży, pozwala nam każdorazowo dopasowywać się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posadzki betonowe kładzione przez naszą firmę nie tylko charakteryzują się najwyższą jakością, ale także niską ceną. Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie położyć posadzki w krótkim czasie. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć między innymi posadzki przemysłowe, mixokretem oraz oczywiście posadzki betonowe. Dobrze wykonana posadzka jest to gwarancja odpowiedniej termoizolacji pomieszczenia oraz możliwość późniejszego położenia podłogi z paneli, płytek, czy drewna. Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne podejście do jego zlecenia, po przez dopasowywanie odpowiednich sprzętów jak i metod kładzenia posadzki.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

143 084 0
20 Budownictwo, remonty - elementy złączeniowe.

Sklep Apromet to miejsce, w którym można zakupić doskonałej jakości elementy złączne, jak wkręty,nakrętki czy tuleja, a także wiele innych. Podczas remontu czy budowy tego rodzaju artykuły są nieocenione, dlatego warto poznać ofertę, którą przygotował ten sprzedawca. Wkręty to artykuł złączny, jaki niezwykle usprawnia wiele czynności, jakie są konieczne do wykonania podczas budowy domu czy remontu mieszkania. Dzięki swoje prostej i funkcjonalniej budowie z łatwością można z ich pomocą połączyć ze sobą dwa elementy konstrukcyjne, a także powiesić w stabilny sposób półkę, szafkę czy obraz. Wkręty znajdują zastosowanie podczas remontów, ale przydają się często, kiedy zakupimy do naszego mieszkania nowy element dekoracyjny, czy chcemy zmienić ustawienie szafek wiszących. W ofercie sklepu znajdziemy wkręty ze stali nierdzewnej, a także kwasoodporne. Dodatkowe zaopatrzyć sie tu można w wysokiej jakości nakrętki, tulejki oraz wiele innych tak przydatnych artykułów.

Adres www: http://apromet.pl/kategoria-produktu/nasze-produkty/elementy-zlaczne/wkrety/

Nasza ocena: 2

142 410 0
21 brak zdjęcia
Materiały z keramzytu do wznoszenia ścian konstrukcyjnych

Sprawdzone na zachodzie naszego kontynentu materiały budowlane z keramzytu, są coraz częściej wybierane przez krajowych inwestorów, jednym z krajowych zakładów, specjalizujących się w produkcji pustaków i bloczków, o takiej charakterystyce, jest firma Jadar. Kolekcja SunBlock to między innymi keramzytowe pustaki przeznaczone do budowy ścian zewnętrznych, nośnych czy działowych, dostępne w licznych modelach, które możemy dzielić, co dodatkowo ułatwia proces wznoszenia takich konstrukcji. W budownictwie mieszkaniowym, do wznoszenia ścian zewnętrznych, wykorzystujemy materiały, o możliwie najlepszym współczynniku przenikania ciepła, takie cechy posiadaj, rekomendowane bloczki i pustaki z keramzytu. Prosty montaż, doskonała izolacja akustyczna, przydatna w budownictwie wielorodzinnym, to następne powody, które powinny skłonić do zakupu tych materiałów. Keramzytowe pustaki sprawdzają się też w ścianach wielowarstwowych.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

138 648 0
22 http://www.jadar.pl
Nowe oferty materiałów architektonicznych

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż materiałów architektonicznych - takich jak różnego rodzaju kamienie, beton, a przede wszystkim kostka brukowa. Radom, warszawa, Grójec i wiele innych miast w województwie mazowieckim daje możliwość zakupu naszych materiałów poprzez zlokalizowane tam punkty sprzedaży. Zajmujemy się dystrybucją zarówno własnych produktów, jak też innych przedsiębiorstw dostarczających materiały takie jak kostka brukowa. Radom czy Grójec to miasta, gdzie można nabyć wysokiej jakości produkt z lokalnych fabryk. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość naszych materiałów architektonicznych. Ponadto regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje kostki brukowej, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów naszego przedsiębiorstwa.

Adres www: www.jadar.pl

Nasza ocena: 2

136 640 0
23 http://pomyslynadom.info/dom/artykuly/jak-chronic-sie-przed-czadem/
Jak uchronić się przed zaczadzeniem?

Sezon zimowy jest w pełni, co widać za naszymi oknami, gdyż jest tam mnóstwo śniegu. W związku z czym coraz większa ilość osób zaczęła ogrzewać swoje mieszkania. Jednakże należy pamiętać, że podczas spalania węgla czy drewna, może wydzielać się czad, który jest śmiertelny dla ludzi. W takim razie jak chronić się przed czadem? Nie ma stuprocentowej pewności, że w naszym domu nie zacznie się ulatniać dwutlenek węgla. Aczkolwiek można to prawdopodobieństwo ograniczyć niemal do minimum. Pierwszą rzeczą, jaką należy robić jest sprawdzenie całej instalacji grzewczej, czy nie ma w niej dziur, którymi mógłby wydostawać się czad. Ponadto naszą radą, jak chronić się przed czadem, jest wymiana wszystkich starych i niebezpiecznych pieców, które bardzo często znajdują się w kotłowniach naszych domów. Wówczas prawdopodobieństwo ich awarii i uwolnienie się śmiertelnego czadu ograniczamy praktycznie do zera.

Adres www: www.pomyslynadom.info

Nasza ocena: 2

119 365 0
24 Tynk silikonowy w ofercie sklepu Eko-Dom
Tynk silikonowy w ofercie sklepu Eko-Dom

W dzisiejszych czasach bardzo chętnie wykorzystywany jest także tynk silikonowy, który uważany jest za produkt bardzo wysokiej klasy i stąd niektórzy mówią, że jest to tynk przeznaczony dla najbardziej wymagających inwestorów. Jako spoiwo w tynku silikonowym wykorzystywane są - jak nietrudno się domyślić po jego nazwie - żywice silikonowe, łączy więc on w sobie zalety tynków mineralnych, podobnie jak tynków akrylowych i silikatowych, a to wszystko sprawia, że tynk silikonowy jest bardzo chętnie wykorzystywany w budownictwie. Nie nasiąka on wodą i bardzo odporny jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także na rozwój grzybów i glonów, które są przyczyną tak zwanej erozji biologicznej. Jest on również odporny na uszkodzenia i - co także jest przecież bardzo istotne - z łatwością może być zabarwiony na każdy kolor, który wybierzemy jako kolor pokrycia tynkowego. Bogaty wybór tynków silikonowych posiada market Eko-Dom.

Adres www: www.ekodomdg.sklep.pl

Nasza ocena: 2

117 553 0
25 brak zdjęcia
Powłoka poliuretanowa - najlepszy wybór!

Alchimica.com.pl to strona internetowa renomowanego producenta, który specjalizuje się od wielu lat w sprzedaży produktów do hydroizolacji i renowacji dachów. Nasze artykuły powstają z żywic poliuretanowych i epoksydowych. Tego typu wyroby charakteryzuje duża wytrzymałość. Ta oferta jest idealna dla osób, którym zależy na usprawnieniu pracy. Znajdą tutaj Państwo produkty takie jak: powłoka poliuretanowa, żywice iniekcyjne czy podkłady gruntujące. Skuteczność naszych produktów to 100 procent. Sprawdzą się w wielu dziedzinach budownictwa. Szczególnym powodzeniem cieszy się powłoka poliuretanowa, które ma niesamowite właściwości ochronne. Oprócz tego ma duża odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Warto też zapoznać się z innymi wyrobami naszej firmy.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

105 446 0
26 brak zdjęcia
Wysokiej jakości taśmy w dobrych cenach

W ofercie firmy MultiTapes znajduje się bardzo duży wybór taśm, które są wykorzystywane między innymi podczas prac remontowych w obrębie nieruchomości mieszkalnych. Z wykorzystaniem prezentowanych produktów można w bezproblemowy sposób przymocować drobne elementy konstrukcyjne. Proponowane taśmy służą również do kamuflowania niedoskonałości na różnego typu powierzchniach. Oferowane taśmy dwustronne (Warszawa jest miastem, gdzie firma zajmująca się sprzedażą prezentowanych rozwiązań cieszy się dobrymi opiniami) wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Należy zaznaczyć, że prezentowane produkty są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i działanie nadmiernej wilgoci. Nowoczesne taśmy dwustronne (Warszawa) sprawiają, że przy mocowaniu mebli czy elementów dekoracyjnych wnętrz nie zachodzi konieczność wiercenia otworów w ścianach. Prezentowane produkty są dostępne do kupienia w różnych rozmiarach.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

89 841 0
27 Solidne podjazdy z jakościowych materiałów

Bardzo często na posesjach z domami jednorodzinnymi ludzie decydują się na układanie utwardzanych miejsc parkingowych. Dzięki temu można sprawić, że działka będzie charakteryzowała się praktycznością zastosowania, a dodatkowo zyska pod względem walorów estetycznych. Największą popularnością w ostatnim czasie cieszą się podjazdy z kostki brukowej w różnych odcieniach. Z ich wykorzystaniem doświadczeni specjaliści z firmy Kop-Bud są w stanie układać różnorodne wzory. Solidne podjazdy z kostki brukowej wyróżniają się wytrzymałością na uszkodzenia. Wilgoć i niskie temperatury nie powodują odkształceń na ich powierzchni. Dodatkowo należy zaznaczyć, że oferowane podjazdy są łatwe w sprzątaniu. Dzięki równej nawierzchni można z nich bezproblemowo usuwać śnieg.

Adres www: http://www.kopbudfirma.pl/parking-podjazd-wyjazd

Nasza ocena: 2

87 120 0
28 brak zdjęcia
Dystrybucja sprawnych bram przeciwpożarowych

W zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych czy obiektach o charakterze handlowym powszechnie spotykanym rozwiązaniem technicznym są bramy przeciwpożarowe wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów ognioodpornych. Jednym z głównych producentów i dystrybutorów systemów, o takiej szczególnej specyfice jest firma Twardowski, gwarantująca najlepsze stawki oraz szybkie dostawy do klientów z całego regionu, wraz z profesjonalnym montażem, zgodnym z obowiązującymi standardami. Oferowane funkcjonalne i niezawodne bramy przeciwpożarowe dostępne są w wersjach przesuwnych, segmentowych czy rolowanych, wraz z zespołem omawianej firmy, bez problemu wybierzemy optymalne dla nas rozwiązanie. Dla omawianego zakładu jednym z głównych przedmiotów prowadzonej działalności jest sprzedaż bram przemysłowych i garażowych, spełniających najwyższe branżowe kryteria, które bardzo często dodatkowo wyposażane są w automatyczne napędy.

Adres www:

Nasza ocena: 2

85 834 0
29 Usługi cięcia laserem wyrobów hutniczych

Cięcie leserem (Warszawa) to jedna z usług proponowanych w doświadczonym zakładzie zajmującym się dystrybucją wyrobów hutniczych, o nazwie Primostal. Nowoczesny park maszynowy, korzystający z najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań jest jedną z głównych przyczyn najwyższej jakości wykonywanych w tym przedsiębiorstwie usług. Wspomniane cięcie leserem (Warszawa) dotyczy przede wszystkim wyrobów stalowych, o zróżnicowanej grubości, zapytania ofertowe, możemy składać drogą elektroniczną. Wymieniona firma sprzedaje szeroko rozumiane artykuły hutnicze zarówno krajowej, jak i zagranicznej produkcji, warto już dzisiaj zdecydować się na zapoznanie się z aktualną propozycją tego zakładu. Oferta wyrobów hutniczych obejmuje blachy ocynkowane, kwasoodporne, kątowniki, profile prostokątne i kwadratowe oraz szereg innych specjalistycznych rozwiązań. Asortyment artykułów hutniczych jest na bieżąco rozszerzany i modyfikowany.

Adres www: http://www.primostal.pl/pl/k/ciecie-laserem

Nasza ocena: 2

84 722 0
30 brak zdjęcia
Profesjonalny zarządca nieruchomości to rzadkość

Nietrudno jest być właścicielem jakiejś nieruchomości, samodzielnie lub w formie mniej lub bardziej obszernej współwłasności. Najtrudniej jest taką nieruchomością odpowiednio zarządzać. Aby tego dokonywać trzeba być dobrym gospodarzem. A dobry gospodarza to zarazem kompetentny zarządca nieruchomości - cecha, która posiada niewiele osób. Dlatego wiele wspólnot mieszkaniowych nie polega na samodzielnym administrowaniu nieruchomościami, lecz zatrudnia fachowca, którym jest zarządca nieruchomości, a który wykona swoją pracę lepiej i sprawniej. Nie chodzi tylko o wygodę i szybkość pracy, ale także o znajomość rynku obsługi nieruchomości i wszystkich jego realiów - a co za tym idzie umiejętność wybrania ofert, które są najkorzystniejsze przy zamawianiu usług dla danego osiedla.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

75 579 0
31 brak zdjęcia
Nasze hale spełnią napewno swoje zadania

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zależy od wielu czynników, ale jednym z najważniejszych jest istniejąca w nim infrastruktura umożliwiająca sprawną produkcję i dystrybucję towarów. Warunkiem, jaki musi być bezwzględnie spełniony jest więc obecność odpowiednio przystosowanej hali, w której możesz składować wyprodukowane przez siebie towary, jak również prowadzić ich produkcję. Budowa hal stalowych to zadanie wieloetapowe, które z przyjemnością dla ciebie wykonamy. Każda budowa hal stalowych dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta i odbywa się na podstawie projektu, który powstał z myślą o ich zaspokojeniu. To więc od ciebie zależy, jak dana hala będzie wyglądać i czemu będzie służyć. Naszym zadaniem jest głównie zapewnienie środków, by projekt został w pełni zrealizowany. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie sukcesu, czyli twojego zadowolenia z przeprowadzonych przez nas prac. Zgłoś się do nas, a zaprojektujemy halę dla ciebie.

Adres www:

Nasza ocena: 2

78 447 0
32 Tektura lita ekologicznym środkiem opakowaniowym
Tektura lita ekologicznym środkiem opakowaniowym

Wśród materiałów chętnie używanych do systemów pakowania szczególnie popularna jest tektura lita - cena jej jest bowiem bardzo atrakcyjna. Tektura lita jest w całości materiałem pochodzącym z odzysku. Szczęśliwie w naszych czasach coraz więcej firm dostrzega pozytywny wyróżnik w podkreślaniu korzystania z przetworzonych wtórnie materiałów. Nie należą do rzadkości nawet firmowe wizytówki rozmyślnie wykonane na szarym recyklingowanym papierze. Wiele firm podkreśla także fakt, że jest przez nich użyta recyklingowana tektura lita. Cena jej nie jest jedynym czynnikiem decydującym o jej użyciu. Firma pokazuje dzięki temu swoje nowoczesne pro ekologiczne oblicze, co dla coraz większej liczby klientów jest dodatkowym czynnikiem pozytywnym kojarzonym z daną marką.

Adres www: www.papiersklep.eu

Nasza ocena: 2

73 423 0
33 brak zdjęcia
Zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniami

W sprzedaży jest dość duża ilość środków, których zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni parkietu przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Niewątpliwie produktami, które wpływają na wzmożoną ochronę powierzchni drewna, są oleje do parkietu (Warszawa). Tego rodzaju rozwiązania powinny być rozprowadzane po drewnie z użyciem specjalistycznych pędzelków. Kluczowe jest to, żeby nałożona warstwa oleju nie była przesadnie duża. Dostępne w propozycji oleje do parkietu (Warszawa) charakteryzują się ponadprzeciętną atrakcyjnością z ekonomicznego punktu widzenia. To sprawia, że dosłownie każdy, kto ma drewniane podłogi w swoim domu lub mieszkaniu, bez najmniejszych problemów może z tego nietuzinkowego wariantu skorzystać. Działania konserwacyjne związane z zastosowaniem oleju powinny być powtarzane stosunkowo często, gdyż tylko wtedy będą w stanie przynieść ściśle określone rezultaty.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

74 994 0
34 brak zdjęcia
budownictwo, domy budynek, grzanie.

Kominy to nieodłączne elementy stanowiące podstawowe wyposażenie każdego budynku mieszkalnego, biurowego itp. Są one odpowiedzialne za bezpieczne i skuteczne odprowadzenie dymu z kotła ogrzewającego dany obiekt. Z kolei kominy wentylacyjne odpowiadają za dostarczanie do pomieszczenia powietrza z zewnątrz . Zajmujemy się produkcją zaawansowanych systemów kominowych. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne , wieloletnie doświadczenie . Posiadamy w sprzedaży kompletne systemy kominowe a także ich poszczególne części składowe. Do produkcji kominów stosujemy wysokiej klasy stal kwasoodporną . Zastosowanie takiego surowca jest gwarancją długiego okresu żywotności. Nasze produkty są odporne na wahania temperatury, wilgoć oraz inne czynniki atmosferyczne. Dzięki starannemu wykonaniu każdego elementu systemu kominowego nie ma możliwości wystąpienia jakichkolwiek nieszczelności. Stosując nasze systemy kominowe masz zyskujesz gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Wykonujemy ponadto meble dla gastronomii.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

73 901 0
35 Profesjonalne i wiarygodne biuro nieruchomości

Wielu młodych ludzi marzy o rozkładowym, dobrze zlokalizowanym mieszkaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów firma AiNT Point pośredniczy w obrocie i wycenie nieruchomości. Swoje usługi świadczy kompleksowo i rzetelnie, a każdy klient chętnie odwiedza biuro nieruchomości. Warszawa stanowi główny obszar działalności, gdzie firma zyskała przymiot zaufanego i wiarygodnego podmiotu. AiNT Point oferuje również fachowe doradztwo i konsulting oraz kompleksową obsługę transakcji. Firma współpracuje ze specjalistami firm remontowo-budowlanych, architektonicznych, wyposażenia wnętrz itp. . Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pośredniczą przy wynajmie, sprzedaży lub kupnie nieruchomości. Skutecznie kojarzą strony zainteresowane tym tematem i pomagają przy finalizacji transakcji. Biuro nieruchomości (Warszawa) realizuje zlecenia nie tylko od klientów indywidualnych, ale i poszukuje mieszkań „inwestycyjnych”, których przedmiotem mogą być nieruchomości gospodarcze i przemysłowe. Firma trudni się również zarządzaniem najmem, czy wyceną nieruchomości i kompleksowym audytem.

Adres www: http://www.ain-point.pl/

Nasza ocena: 2

73 162 0
36 brak zdjęcia
DH System - niezawodne elewacje z desek

Piękne i wygodne wnętrze domu to nie wszystko. Liczy się również to, jak urządzone jest jego najbliższe otoczenie, a nawet jakich materiałów użyto przy projektowaniu elewacji. Tak często stosowane farby mają ograniczoną wytrzymałość na warunki zewnętrzne, takie jak deszcz, śnieg, czy poziom nasłonecznienia. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że twoja elewacja nie wyblaknie i będzie przez wiele lat doskonale wyglądać, jednocześnie chroniąc mury twojego domu, rozwiązaniem jest wysokiej jakości deska elewacyjna. Warszawa umożliwi ci jej założenie i długotrwałe użytkowanie dzięki ofercie firmy DH System. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów ceniących sobie produkty umożliwiające wieloletnią eksploatację, wprowadziliśmy do naszej oferty rozwiązanie, które powinno cię zainteresować. Jest nim nasza doskonale wykonana i odpowiednio zabezpieczona deska elewacyjna. Warszawa zaprasza cię do naszego sklepu, w którym dowiesz się wszystkiego o jej właściwościach i będziesz mógł zdecydować o zakupie.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

71 139 0
37 brak zdjęcia
Materiały budowlane do remontu

Kiedy przychodzi nam coś remontować, zazwyczaj pierwsze co robimy to sporządzenie kosztorysu. Ustalamy w nim, jakimi środkami dysponujemy, jakie materiały budowlane potrzebujemy, a także, gdzie dokonamy zakupu poszczególnych rzeczy. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że dzięki ofercie Bricoman możemy zamówić wszystko, co potrzebujemy do wykonania prac remontowych, całkowicie bez wychodzenia z domu. Wśród licznych produktów znajdziemy m.in. materiały budowlane takie jak cegły, pustaki, gipsy, silikony, uszczelniacze, a także elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykułu sanitarne, hydrauliczne, metalowe i wiele innych. Zamówienie otrzymamy dokładnie tam, gdzie sobie tego zażyczymy. Szybka obsługa, produkty najwyższej jakości, a do tego atrakcyjne ceny. Z całą pewnością warto skorzystać z oferty tego rewelacyjnego marketu budowlanego.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

70 945 0
38 brak zdjęcia
Ekonomiczne oczyszczalnie ścieków

Wiele firm w Polsce wykorzystuje rozwój technologii, by wyprodukowane przez nie produkty przyczyniły się do ochrony środowiska. Współpracują z instytutami naukowymi, w celu stworzenia bezpiecznych dla otoczenia wyrobów. W ofercie Wobet-Hydret znajdują się oczyszczalnie ścieków dla domów jednorodzinnych, jak również dla zakładów pracy, obiektów rekreacyjnych, szkół, czy całych osiedli. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na ekspansję przedsiębiorstwa poza granice Polski. Wykwalifikowani pracownicy tworzą wyroby na zaawansowanych maszynach, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości. Oczyszczalnie firmy Wobet-Hydret produkowane są ze szczególną troską o środowisko.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

64 843 0
39 brak zdjęcia
Nowoczesne biuro projektowe - pasja i doświadczenie

Smigna Projekt to profesjonalne biuro projektowe, które od lat zajmuje się aranżacją wnętrz. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć doskonałą pracownię, w której ciągle się rozwijamy i wpadamy na znakomite pomysły. Jeśli właśnie otworzyłeś swój interes i chcesz, aby wszystko wyglądało gustownie i z klasą lub było ekstrawaganckie i przyciągało uwagę, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Projekt wnętrza lokalu to dla nas największe wyzwanie. Musimy stworzyć coś, co będzie oddawało charakter miejsca, a zarazem tworzyło niezwykły klimat. Nie ograniczamy się do jednego pomysłu, lecz ciągle staramy się szukać nowych rozwiązań. Działamy we współpracy z naszymi klientami, aby w pełni móc spełnić ich oczekiwania. Projekt wnętrza lokalu zaczyna się od profesjonalnego planu działania, aranżacji komputerowej, a następnie wybieraniu odpowiednich produktów i gadżetów razem z klientem. Przygotowujemy również wstępny kosztorys, aby dać naszym klientom możliwość przemyślenia wszystkich detali.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

60 353 0
40 brak zdjęcia
szlifowanie marmuru odnowi jakość posadzki

Chciałbyś odświeżyć wygląd posadzki w holu swojego domu, przedsiębiorstwa i nadać jej ponownie takiego blasku, jakby ledwo została położona przez ekipę budowlaną? W taki wypadku koniecznie musisz skontaktować się z firmą Pionier, która w sposób niezwykle profesjonalny zajmie się Twoją posadzką. Używane przez nią narzędzia, sprzęt i chemia, sprawią, że szlifowanie marmuru lub inny niezbędny proces, nada jej ponownie wyjątkowego charakteru. Przekonaj się sam, że usługi firmy, to niezastąpiony pakiet, który odnowi wygląd posadzkę kamienną w każdym rodzaju budynku. Po interwencji specjalistów, posadzka ponownie będzie zachwycać swoim pięknym blaskiem i stanie się wizytówką obiektu. Szlifowanie marmuru ożywi każdą powierzchnię, która jest codziennie narażona na dużą eksploatację.

Adres www:

Nasza ocena: 2

44 779 0
41 brak zdjęcia
Termomodernizacja - firma Paskal Izolacje

Termomodernizacja to jedna z jakościowych usług oferowana Państwu przez zajmującą się izolacjami firmę - Paskal Izolacje. Na pewno słyszeli Państwo co nieco o naszej działalności, albowiem jesteśmy firmą z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, która na rynku cieszy się wyłącznie dobrymi, ba! wręcz doskonałymi opiniami. Nasi Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszej oferty zawsze byli zadowoleni z naszego profesjonalnego podejścia i jakościowo wykonywanych usług. Termomodernizacja to usługa, którą oferują Państwu specjaliści i fachowcy posiadający doskonałą znajomość tematu. Możemy zapewnić o jakościowych, dokładnym i bardzo precyzyjnym wykonaniu każdego zlecenia, tak więc reklamacje z pewnością nie będą potrzebne. Nasza firma zawsze dokłada wszelkich starań, by byli Państwo usatysfakcjonowani współpracą z Paskal Izolacje. Gorąco zapraszamy do nawiązania wartościowej współpracy.

Adres www:

Nasza ocena: 2

41 881 0
42 brak zdjęcia
Odbojnice portowe, rewitalizacja nabrzeży i skomplikowane prace hydrologiczne

Target jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w robotach budowlanych. Wykonywane są specjalistyczne prace związane z rewitalizacją nabrzeży portowych. Firma instaluje odbojnice portowe oraz wykonuje prace hydrotechniczne związane z remontem nabrzeży. Wszystkie prace wykonywane są przez specjalistów posiadających bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe oraz duże doświadczenie. Odbojnice portowe instalowane są na nabrzeżach portów rzecznych i morskich. Zapewniają bezpieczne cumowanie statków i chronią nabrzeże przed dewastacją. Nowoczesne odbojnice portowe produkowane są z tworzyw odpornych na działanie niekorzystnych czynników, takich jak duże zasolenie, niska temperatura czy nacisk mechaniczny. Elementy infrastruktury nabrzeży zapewniają bezpieczeństwo osób oraz chronią poszycie statków przed ewentualnym zniszczeniem. Instalowane są odbojnice przystosowane do odpierania najcięższych jednostek pływających. Umożliwiają one bezpieczne cumowanie, a także załadunek towarów czy wjazd samochodów na platformy promowe.

Adres www:

Nasza ocena: 2

38 743 0
43 brak zdjęcia
Tworzenie elewacji i sprzedaż solidnych desek

Firma o nazwie Idea Garden jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu różnych trwałych i ozdobnych elewacji. Dodatkowo sprzedawane są wysokiej jakości elementy, z których wykonywane są takie konstrukcje. W ofercie opisywanego przedsiębiorstwa znajduje się niejedna deska elewacyjna wykonana z egzotycznego drewna. Elementy tego rodzaju są bardzo trwałe i jednocześnie charakteryzują się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Warto dodać, że każda deska elewacyjna spełnia wysokie wymagania jakościowe, a firma prowadząca sprzedaż dostarcza produkty do wszystkich swoich klientów w bardzo krótkim czasie.

Adres www:

Nasza ocena: 2

33 767 0
44 Doskonałe kruszywa na alfa-norma.com.pl

Nasza firma ALFA-NORMA oferuje Państwu bardzo bogaty asortyment wysokiej jakości kruszywa (Warszawa) w najlepszych cenach! Nasza oferta zawiera między innymi takie kruszywa jak: grysy bazaltowe, żwiry płukane, grysy marmurowe, kruszywa dla drogownictwa, pospółkę, piasek rzeczny i kopalniany, keramzyt, kruszywo betonowe i wiele więcej. Świadczymy naszym Klientom także solidne, rzetelne i kompleksowe usługi związane z transportem zakupionego kruszywa. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie, co pozwala nam terminowo realizować każde zlecenie! Zapraszamy po wysokiej jakości kruszywa (Warszawa)!

Adres www: http://www.alfa-norma.com.pl

Nasza ocena: 2

23 566 0
45 brak zdjęcia
Wysoka jakość usług i jej rezultaty

Wielu ludzi chce, aby ich mieszkania lub domy były jak najpiękniejsze i solidnie zrobione. Firma WNT construction to nowoczesne rozwiązania, które idą w parze z ekologią. Stosowane materiały są oszczędne, trwałe i tanie. posadzki żywiczne śląsk są roduktem o dużej trwałości, która nie ulega zarysowaniom, bardzo mocne i odporne na zmiany pogody. Można je kłaść zarówno w domu, jak i na tarasie. Firma WNT Construction wykonuje swoje prace szybko i solidnie a jej pracownicy mają duże doświadczenie. posadzki żywiczne śląsk cieszą się dużym uznaniem klientów i mają ogromne powodzenie. Zapraszamy serdecznie!

Adres www:

Nasza ocena: 2

23 752 0
46 Ekodynamic zaopatrzy tereny przemysłowe

Ekodynamic, jako przedsiębiorstwo produkujące hale na tereny przemysłowe, może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami na terenie całej Europy. Zapewniamy kompleksową obsługę, związaną z prowadzeniem targów, imprez sportowych i plenerowych, a także wydarzeń sportowych, czy bankietów. Nasze hale nadają się na tereny przemysłowe, wymagające specjalnej aranżacji. Posiadamy zadowolonych klientów w kraju i za granicą a nasze realizacje, spotykają się z ogromnym uznaniem. Produkujemy hale według najnowocześniejszych technologii, spełniających wszystkie wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Zespół fachowców pełni dyżury przy zamówieniach, zapewniając tym samym najwyższą jakość obsługi klienta.

Adres www: http://www.ekodynamic.com.pl/pl/oferta/hale_przemyslowo_magazynowe.html

Nasza ocena: 2

19 196 0
47 brak zdjęcia
Nowoczesne domy jednorodzinne - wygodne i funkcjonalne

Jednym z zadań, jakie realizuje firma ATBUD to kompleksowa budowa domów Ślask. Wśród propozycji znajdują się zarówno duże, wygodne wille, jak i zdecydowanie mniejsze, aczkolwiek równie funkcjonalne domy jednorodzinne. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych pozwala uzyskać optymalne efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Warto dodać, że budowa domów Ślask obejmuje kompleksową realizację zadania, począwszy od postawienia murów, poprzez wykończenie wnętrz, a na termoizolacji skończywszy. Wizytówką firmy jest terminowość i solidność wykonania, dzięki czemu dom może służyć wielu pokoleniom.

Adres www:

Nasza ocena: 2

19 250 0
48 producent kostki brukowej JADAR

Tworząc w ogrodzie miejsce na grilla bądź taras, warto użyć kostki brukowej. Ogród to pełna intymności przestrzeń, wycinek natury, która zagościła przy naszym domu. Często samodzielnie aranżujemy tą przestrzeń, aby był odzwierciedleniem naszego gustu i stylu, nie zaś architekta krajobrazu, który nierzadko kilkakrotnie wykorzystuje ten sam projekt. Tworząc w ogrodzie miejsce na grilla bądź taras, warto użyć producent kostki brukowej. Najlepszą jakość tego rodzaju materiału budowlanego zapewni nasz rodzimy producent kostki brukowej, firma Jadar. Przedsiębiorstwo to od ponad 20 lat systematycznie powiększa swój asortyment, aby w móc w pełni sprostać wymaganiom klientów.

Adres www: http://www.jadar.pl

Nasza ocena: 2

11 864 0
49 brak zdjęcia
DAN-DAV - konstrukcje stalowe

Potrzebne Ci są nowe balustrady na przykład na schody? Planujesz wymienić drzwi lub bramę garażową? A może potrzebne Ci jest dobra stolarka aluminiowa? W każdej z tych sytuacji najlepiej zrobisz, jeśli wybierzesz ofertę firmy DAN-DAV z Zielonej k. Bochni, która oferuje różnego rodzaju konstrukcje stalowe. Doświadczona kadra pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały i surowce gwarantują, że wszystkie konstrukcje stalowe, które znaleźć można w ofercie firmy DAN-DAV są trwałe i będą służyć przez długi czas.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

11 827 0
50 brak zdjęcia
Systemy szalunkowe i akcesoria

Systemy szalunkowe to nie jedyne produkty jakie mamy w swojej ofercie. Na stronie internetowej www.budosprzet.pl mogą Państwo w każdej chwili zamówić odpowiednie akcesoria szalunkowe do swojego domu. Systemy szalunkowe, które zostaną zamówione w naszym sklepie internetowym są dostarczane pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie. Montaż i demontaż rusztowań to jedna z naszych usług jakie proponujemy swoim klientom. Nie przegap okazji i już teraz rozpocznij współpracę z naszą firmą budowlaną. Nasza firma działa dzięki programowi regionalnemu z Unii Europejskiej.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

7 146 0
51 brak zdjęcia
ZNShineSolar.pl - elektrownia słoneczna

Znshine Solar to nowoczesna elektrownia słoneczna specjalizująca się także w fotowoltaice. Przedsiębiorstwo działa również w zakresie sprzedaży baterii i paneli słonecznych, a także modułów i ogniw fotowoltaicznych. Wieloletnie doświadczenie, znakomita znajomość zagadnień związanych z branżą oraz prężnie działające oddziały na całym świecie sprawiają, że elektrownia słoneczna Znshine Solar stale udoskonala swoją ofertę, co korzystnie wpływa na rozwój przedsiębiorstwa tak, że obecnie zyskuje ona obroty rzędu 200 mln dolarów rocznie, a na całym świecie pracuje ponad tysiąc pracowników Znshine Solar.

Adres www:

Nasza ocena: 2

10 299 0
52 brak zdjęcia
Profesjonalne zraszacze wynurzalne znajdziesz w HubiK

Profesjonalne zraszacze wynurzalne znajdziesz tylko w ofercie profesjonalisty - marki HubiK. Jest to wieloletnia spółka z tradycjami, która dostarcza klientom rozwiązań w zakresie nawadniania ogródów, systemów nawadniających czy po prostu ich podlewania. Do tego właśnie służą zraszacze wynurzalne. HubiK posiada w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń, które odpowiednio zaadaptowane pozwolą zaoszczędzić energię, wodę, ale też czas użytkownika czy właściciela danego ogrodu. HubiK to doskonały partner dbający o dobro klientów, co osiąga poprzez proponowane sprawdzonych rozwiązań nie wymagających dużo energii.

Adres www:

Nasza ocena: 2

10 942 0
53 brak zdjęcia
Granit od firmy Walter

Granit firmy Walter to idealny materiał na płytki. Firma posiada różne faktury, kolory oraz rozmiary płytek granitowych - każdy klient bez problemu znajdzie to, czego potrzebuje. Materiał ten idealnie sprawdzi się jako posadzka w dowolnym miejscu - w wielkich halach, na małych ogródkowych tarasach lub jako element wykończenia elewacji. Granit firmy Walter to materiał najlepszej klasy - kupując u tego dostawcy wybierasz najlepszą jakość usług i produktów. Zapoznaj się z galerią zdjęć, szczegółowym opisem właściwości materiału oraz parametrami na stronie firmy Walter.

Adres www: www.fablook.pl

Nasza ocena: 2

10 519 0
54 okna pcv konin
okna pcv konin

Konińska Fabryka Okien od 15 lat produkuje okna PCV (Konin). Oferuje klientom sprzedaż okien po bardzo atrakcyjnych cenach oraz zajmuje się montażem wyrobów PCV. W ofercie firmy znajdują się okna: balkonowe, uchylne, rozwieralno-uchylne, a także drzwi: przesuwne, tarasowe, unoszono-przesuwne, oraz drzwi wejściowe. Konińska Fabryka Okien wykonuje również zamówienia niestandardowe - na specjalne życzenia klienta. Dostosowuje kształty i rozmiary do jego wymagań. Okna PCV (Konin) to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, ciepła oraz oszczędności energii. Firma oferuje kompleksową obsługę klienta i profesjonalne doradztwo.

Adres www: www.kfo.com.pl

Nasza ocena: 2

12 371 0
55 brak zdjęcia
Fer-Bud firma ogólnobudowlana wrocław

Firma ogólnobudowlana (Wrocław) Fer-Bud sp. z.o.o. z Wiszni Małej k. Trzebnicy to gwarancja najwyższej jakości usług budowlanych. W ofercie, jaką przedstawia ta firma ogólnobudowlana (Wrocław) znaleźć można wiele pozycji, które zadowolą każdego, nawet najwybredniejszego klienta, któremu potrzebne są profesjonalne usługi budowlane. Pracownicy firmy odnajdą się praktycznie w każdym zleceniu. Zajmują się zarówno typowymi pracami remontowo-wykończeniowymi (kładzenie gładzi szpachlowych, montaż okien i drzwi, wykonywanie posadzek), budowlanymi (budowa domów), brukarskimi czy też hydraulicznymi, elektrycznymi, klimatyzacyjnymi oraz wentylacyjnymi.

Adres www:

Nasza ocena: 2

10 034 0
56 Doskonałym materiałem izolacyjnym są płyty PIR

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy zmuszają nas do szukania efektywnego sposobu na oszczędzanie energii niezbędnej do ocieplenia domu. Najskuteczniejszy z nich to właściwa izolacja budynku. Doskonałym materiałem izolacyjnym są płyty PIR. Cechują się one niezwykle niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła. Współczesna technologia pozwala na produkcję płyt z zamkiem, których jedna położona warstwa gwarantuje szczelną termoizolację danego obiektu. Płyty PIR stosuje się powszechnie w ocieplaniu dachów, posadzek oraz ścian. Płyty te można zakupić w firmie Jaga-Rol (www.pir-pur.pl), która posiada szeroki asortyment materiałów termoizolacyjnych - każdy klient znajdzie tu odpowiednie dla siebie tworzywo.

Adres www: http://www.pir-pur.pl/produkty

Nasza ocena: 2

6 525 0